SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 06.11.2020 10:44

6 Kasım Cuma günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Veliefendi'de yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul son dakika at yarışı tahminleri burada.

6 Kasım Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

6 Kasım Cuma günü; Bursa Osmangazi Hipodromu'nda başlayan altılı ganyan heyecanı; akşam seansında İstanbul Veliefendi'de yapılacak koşularla devam edecek. Keyifli bir program var. Tek bankoyla işi çözmeye çalışacağız. Şansımız bol olsun. İstanbul'da etkili olan yağmur; pistlerin değişmesine neden olabilir! Bu durumu göz önünde bulunduralım...

3 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesinde; taylar, 1300 metrede koşacak. Bu yarışta yazmaya; MUZOBABA ile başlayın derim. Safkan oldukça iyi durumda...

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul-Bursa seyahatlerini kazançlı geçirdi. Mehmet Kaya ile harika bir uyum sergiliyor. Bugün de kazanıp seriye bağlayabilir. İlk yarışını kazanıp ilerisi için iyi sinyaller veren DENİZ ALP, formda ES ESMERİM, YAMAÇBEYİ ile KAZANLI ikilisini de eklemenizi tavsiye ederim.

İkinci ayak; Maiden koşuya ev sahipliği yapacak... Ayağı kalabalık tutup işimizi sağlama alalım derim. Sırlamamı şu şekilde yaptım; KARABATUR, BAYÇİL, ALTINBARTIN, KAYNARCA, SANCAR, MELİKENUR...

KUABABA KAZANMAYA DEVAM EDER

Günün heyecan verici yarışlarından bir tanesine geldi sıra... 3 yaşlı İngiliz tayları; 2100 metre mesafede piste çıkacak. Handikap 17 yarışında; 6 isim aynayı ilk sırada geçmek için mücadele verecek.

Bu rakiplerin birçoğunu son yarışında geçen KUABABA, bugün de kazanma alışkanlığına devam edebilir. Bu safkanı rakiplerinden önde görüyorum. Zor yarış olduğu için yanına 1-2 isim daha ekleyin derim. Ben tercihimi; BRAVE PRINCE ile BELIEVE IN ME'den yana kullandım.

BANKOMUZ TABELA AYAĞINDA!

Tünkut Aksungur'u anacağımız Kısa Vade 6 koşusunda; takip atım LUPO UNO ile başlayalım. Safkan uzun süredir fotodan uzak kaldı... İyi hazırlandı. Safkanın bugün sergileyeceği performansa kefil olacağımızı söyleyelim. Yanına tabelanın abonmanı GOLD POLAT'ı da ekleyin derim. O da çok iyi durumda. JACK SPARROW'un kötü koşma gibi bir lüksü kalmadı. Son şansı!

Yaza yaza geldik tabela ayağına. Güne anca bu ayakta nefes aldırabildik. Nefes ve kondisyon açığını gideren BURAKŞAH, son iki yarışında da yakın ara geçildi. Safkan bugün kazanıp şeytanın bacağını kıracaktır. BURAKŞAH, bence bu rakiplere kendisini yakalatmaz... Banko!

BAWEPİR, ŞABLONA NEFES ALDIRIR!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda final ayağına geldi. 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesinde; BAWEPİR, PEXUSS, ATARDAMAR, YOLKIRAN, BABA İLHAMİ, NEŞETİM'i yazıp bu isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim derim.

6 Kasım Cuma günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  6  4  1  2
 4  2  4  5    3
 1  1  3  2    1
 8  9        4
 6  4        9
 5 10        5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya