SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 06.01.2021 10:36

6 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam edecek. Bursa at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

6 Ocak Bursa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 6 Ocak Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Bursa'da yapılacak koşularla devam ediyor olacak. Dün akşam koşulan Kocaeli altılısını adrese teslim ettik. Ancak verilen ikramiye dişimizin kovuğuna yetmedi. Asist Analiz yarış ekibi olarak; bugünkü Bursa altılısına da iyi çalıştık. Kağıt kalem hazırlansın. Başlıyoruz...

Gündüz seansında atlar, Osmangazi Hipodromu'nda start alacak. Günümüz kazançlı olsun... 14.30'daki Handikap 14 yarışında; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. 1800 metre mesafedeki koşuya öncülük etmesini beklediğimiz isim; OLGUNALP'tir. Son yarışını kısada kazanıp moral depolayan kalite safkan, bugün de aynayı ilk sırada geçebilir.

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Ardından formda MUSLİH AĞA'ya şans tanıyalım. Şayet favorimiz kötü koşarsa devreye girebilir. İlk kez uzunda koşacak olan KARAÇULHA, tabelanın abonmanı DORUKURT, güçlü kan hattıyla YAKIŞIKLI MENDO ile BABA ÖZESER'i yazıp Bursa at yarışlarına kalabalık bir başlangıç yapalım.

Günün içinden çıkılması en zor yarışı; ikinci ayakta koşulacak. 4 ve yukarı Arapların Handikap 15 mücadelesi, 1400 metrede yapılacak. Dişilere mahsus koşuda; 12 safkan boy gösterecek. Geniş oynar, diğer ayaklardan eksilirim diyenler bu koşuya kapasın. Tatava yapma kardeşim sıralamanı ver diyenler; MOR YAĞMUR, ALTIN ZELE, ÖZBURGAZ, ELLİBEŞ, HANIM HANIM ve HARİKULADE'yi ayrımsız yazsın.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Altılı ganyanların olmazsa olmazı Maiden yarışa geldi sıra. Henüz yarış kazanma nedir bilmeyen 8 kısrak Maiden'dan çıkmak için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak. Güçlü orijinleriyle SHADOW LAURA, AVANDATOR, GÜLER GEÇER ve FUU'nun kazanmasını bekleyeceğiz.

Ne yazdınız be kardeşim diyenler çıkabilir. Haydi güne nefes aldıralım... 4 ve yukarı Arap atlarının Handikap 16 yarışında; Eray (Koktay) Ağabey'in üzerine titrediği LORD OF TIME'ın kazanmasını bekliyoruz. Safkan tırnağının ucunda. Üzerine bir de HELLBENT'i de eküri desteği olarak almışken finişi kimselere bırakmaz... Bursa altılısında bankomuz; LORD OF TIME!

LORD OF TIME, YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMA!

Tabela ayağında; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1800 metrede koşulacak Handikap 14 yarışında; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Son startında oldukça oyalanan ÇUN, koşuya bir türlü adapte olamayınca; nal toplamıştı. Bugün yarışının izlerini silebilir.

Eküri destekli SARI MERMİ, uzun aradan sonra yarış görüp kondisyon depolayan FATHER PEARL ile KREM JANTİ'yi de yazıp kazanan safkanın bizim tercihlerimizen birisinin olmasını bekleyelim.

FİNAL AYAĞINDA EKÜRİLERİ MUTLAKA YAZIN!

Uzunda başlayan Bursa at yarışlarını yine uzunda nokta koyacağız. Günün en uzun mesafeli koşusunda; 5 ve yukarı Arap atları sahne alacak. 2100 metredeki koşuda; 14 safkan birincilik mücadelesi verecek. Ekürilere ivedi şekilde yer verelim. KUĞU GÜZELİ ve ORTAYLI'ya çarpı attıktan sonra; ÖZGÜRFATİH, KAYALASKA, HASAN ABİ ve KUTLUŞAHIM'ı yazalım.

6 Ocak 2020 tarihinde; Osmangazi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  7  3  6  5
 2  2  2    3  2
 3  3  5    2  6
 8  8  4    5  7
 7  7       11
 6  5        8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya