SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

6 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 06.02.2021 09:57

6 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

6 Şubat Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

6 Şubat Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak at yarışlarıyla start alacak. Yeşiloba Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var. Bu da ikili altılı ganyan demek. Biz, Asist Analiz yarış ekibi olarak; tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. Adana şablonumuzu; sahadan gelen bilgiler doğrultusunda hazırladık. Son dakika Adana altılı tahminleri, ücretsiz şekilde huzurlarınızda...

Saatler 15.00'i gösterdiğinde; ikinci altılı ganyan başlayacak. Adana'daki at yarışı heyecanına; bu ayaktan itibaren bizler de ortak olacağız. Şans yanımızda olsun.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngiliz tayları, ilk yarışlarını kazanmak için çıkacak. 1200 metrede koşulacak Maiden mücadelede; 10 kısrak boy gösterecek. Sahadaki söylentileri ve orijinlerine bakarak; PRINCESS MAZOM, EK SHEIKH, SMALL BUT MIGHTY, SASSY GIRL, GOLD TOUCH ve TURUVALI HELEN'e yer verelim.

4 ve yukarı Arap atlarının Satış 1 mücadelesi, 1200 metrede koşulacak ve yarışta 16 arıkan sahne alacak. 6 yaşındaki FEYAT BABA, kariyerinde ilk kez start aldığı Yeşiloba kumunda iyi yarış çıkardı. Piste de alışan kalite safkan, Ahmet Çelik idaresinde aynayı bu kez ilk sırada geçebilir.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Sprinter yapısına uygun pilotuyla YAĞMUR KIZI, eküri destekli CESURKAN, güçlü kan hattıyla ARAYEKYİ, kondisyonunu bulan BABA YAVUZ ile ÇAKIRALİ'yi de yazıp ayağı sigorta etmenizi öneririz.

Üçüncü ayakta; 4 ve yukarı İngiliz atları start alacak. 1500 metrede yapılacak Şartlı 4 mücadelede; 6 arıkan piste çıkacak.

SUMEL HAN, GÜNE NEFES ALDIRABİLİR!

Son startında; AGF'nin hakkını veren SUMEL HAN, yarışseverlerin güvenini boşa çıkarmadı. Özcan Yıldırım idaresinde; adeta yürüyerek kazandı. Bugün de aynanın en ciddi adayıdır. Dileyenler, tek geçebilir. Varsa başka gönder gelsin diyenler de; THE DERWISH ile OBRADA'ya birer çarpı atsın.

Sıra geldi; güne nefes aldıramaya... 4 yaşlı Arap tayları, günün en yüksek ikramiyeli yarışında piste çıkacak. Pistlerin tozunu attıran 9 arıkan ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahada vermeye çalışacak.

FERİT BABA, KAZANARAK SERİYE DEVAM EDER!

1500 metrede yapılacak birincilik mücadelesinde; FERİT BABA diyoruz. Etle tırnak gibi olduğu pilotu Ferit Yardımcı idaresinde; Nevzat Zaimoğlu, Akbatur ve Haralar koşularını kazanan kalite safkan bugün de fotolayıp seriye devam eder.

Tabela ayağı, 3 yaşlı İngiliz talarının Maiden mücadelesine sahne olacak. Sahadan kulağımıza çalınan; BURLA, LADY OF ANATOLIA, IANNA, INFINITE SWAMP ayırmadan yazılsın.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Yeşiloba Hipodromu'nda; final ayağı Handikap 14 mücadeleye ev sahipliği yapacak. 4 ve yukarı İngiliz atları 1900 metrede sahne alacak. 15 arıkan birincilik mücadelesi verecek. At yazmaktan kaçınmayın... MUŞŞİ, BASRALI, FREEDOM FLIGHT, BEYKOZ, KUANPO ve THE BEST OF TIME'a bütçeler el verdiği ölçüde yazıp Adana altılısına noktayı koyalım.

6 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

Adana ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  2  1  3  2 12
 1 10  6    7  5
 7  5  3   10  8
 6  8      4  6
 2 13      5  9
 9 11        1

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya