SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

7 Ekim İstanbul Veliefendi ücretsiz at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 07.10.2020 10:21

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 7 Ekim Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ'daki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair ücretsi at yarışı tahminleri burada.

7 Ekim İstanbul Veliefendi ücretsiz at yarışı tahminleri

Altılı ganyan heyecanı; 7 Ekim Çarşamba günü İstanbul ve Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Veliefendi'de günü kazançlı kılmak için tüm hazırlığımızı yaptık; şansımız bol olsun...

İstanbul'da iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. 5. koşudan itibaren biz de bu heyecana ortak olacağız. 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesi pek bir çetin geçeceğe benziyor. 2200 metrede, çimde koşulacak yarışta; CREED BOY ile başlayalım derim. Safkan son iki yarışını da kazanıp duble yaptı. Yarış seçilerek koşturuluyor. Bugün de seriye devam edebilir.

İSTANBUL VELİEFENDİ YARIŞLARI İÇİN ÜCRETSİZ TAHMİN

Maratoncu olan KAYNARCA, sın yarışını adeta yürüyerek kazandı. Favorimin en ciddi rakibi olabilir. Takip atım MAKARACI ÇOCUK, makarayı bırakırsa tabelanın abonmanlığından çıkıp aynayı ilk sırada geçebilir. Ekonomik kuponlar için bu üçlü yetecektir. Yeri kalanlar; İSMİHAN ile OSCURO'ya da şans versin derim.

İkinci ayak; kalabalık bir Maiden'a ev sahipliği yapacak. Şablonumdaki sıralamayı dikkate almanızı şiddetle tavsiye ederim... DEVEROV, BELLA VITA, DEEP FOCUS, CASTLE ROCK, BARBAROSLU, SNOWWALTZ.

STARTTA PROBLEM YAŞAMAZSA CURTARALO GEÇİLMEZ

Çimden sentetiğe geçiş yaptık. Şükrü Yurteri'nin anılacağı yarışta; 4 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. Son yarışında startta oldukça oyalanan CURTARALO'nun bu kez böyle bir hataya düşeceğini düşünmüyorum. İlk sıradan yazılmasını öneriyorum.

Grubun formda isimlerinden GRASHOF, son yarışında boyunla geçildi. Rövanşı alacaktır. Kocaeli'de sürprize imza atan SUMEL HAN, aynı başarıyı tekrarlayabilir. Ve kazanırı olan DOĞA KANUNU da sigorta olarak aman ha ekleyin

NİĞBOLU GÜNÜN SIĞINMA LİMANI OLABİLİR! BANKO!

İstanbul Veliefendi'de birbirinden zorlu yarışlar var. Yazdık yazdık tekmizi de açıklayalım da alem banko görsün... Grup oldukça sert olsa da son yarışını kazanıp yarışseverlerin güvenini boşa çıkarmayan NİĞBOLU, bu kez de benim güvenimi boşa çıkarmaz. Banko.

Yaza yaza tabela ayağına geldik. İstanbul altılısında bugün sürprizler yaşanabilir. Geniş değerlendirdik. Tekimiz oturur sürprizlerimiz de gelirse parayı kaldırırız. Bugün uzun soluklu yarışlar izleyeceğiz. Tabela yarışı; ULUBATUR, MAVRA, AKKULA ve BİŞKEKHAN'ın dışına çıkmaz.

KAPANIŞA DİKKAT! ŞABLONDAKİ SIRALAMAYI DİKKATE ALIN!

İstanbul'da sürprizlere gebe yarışların çıkmasını bekliyorum. Kapanışta henüz yarış kazanamamış isimler start alacak. SENNA, VIA VENETO, BLUE RIBBON, TAKE OATH, NESLİNAZ, OĞLUM ANIL ve WOLF POLAT'tan biri kazanıp Maiden'a veda eder düşüncesindeyim.

7 Ekim Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  9  1  5  6 13
 3  7  6    3 16
 6  8  8    1  1
 8  3  2    2  4
 9  2       11
  15        2
           5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya