SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

7 Kasım Cumartesi Ankara at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 07.11.2020 07:45

7 Kasım Cumartesi günü altılı ganyan heyecanı, 75. Yıl Hipodromu'nda yapılacak koşularla start alacak. Ankara son dakika at yarışı tahminleri...

7 Kasım Cumartesi Ankara at yarışı tahminleri

7 Kasım Cumartesi günü ülkemizde; yarış heyecanı Ankara'da yapılacak koşularla start alıyor olacak. 75. Yıl Hipodromu'nda çok koşulu bir program var. İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Biz tüm hazırlığımızı; ikinci altılı ganyana göre yaptık. Analizlerimizi; sahadan gelen son dakika bilgileri ışığında birleştirip ortaya iddialı bir şablon çıkardık. Şans yanımızda, kazancımız daim olsun...

14.30'da yapılacak Şartlı 3 mücadelesinde; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1600 metredeki koşuda; BAY BAY HEPİNİZ'i yazarak başlayalım. Totosunda yazan son birincilikte startta oyalansa da; kazanmasını bilen kalite safkan, bugün de aynı sonuçla sahadan ayrılabilir. 3 aylık aranın ardından iyi bir antrenman temposu yakalayan PAMPHYLIA, sahalara kazanarak dönüş yapabilir.

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Sevdiği piste ve medafede ANGEL SPIRIT, tabelanın abonmanı ROYAL CHICK, son yarışını hafızalardan silmesini beklediğim RUDİKO, nefes ve kondisyon açığını gideren ÜNSALHAN'a çarpı atıp Ankara şablonuna kalabalık bir giriş yapalım derim.

İkinci ayakta; 2 yaşlı İngiliz tayları ilk yarış deneyimlerini yaşayacak. Hepsinin ayakları yere düz bassın... Uzun yarış dönemleri olsun. Orijinler ve sahadaki söylentileri itibarıyla ŞAPŞIĞ, POWER RHTYM, ZİRKON, MIZRAKLI ve GÖLGE'yi ayrımsız yazalım.

ŞKİPTAR, BU PROGRAMDA "KAÇMAZ"

4 yaşlı Arap tayları; 1900 metrede piste çıkacak. Kaliteli safkanların yer alacağı Şartlı 4 mücadeleye; formda ŞKİPTAR ile başlayalım derim. Yarış kazanacak kadar kıvama gelen başarılı safkan, Ali Kaçmaz idaresinde fotolayabilir.

Ardından AYDANKIZ... Güçlü kan hattına sahip safkanın bugün kötü gidişe bir dur demesini bekliyorum. Son yarışında yakın ara geçilen CANSEKLAVİ, formda SEVİNSEVİL, moralli ILDIR BEYİ ve ELİFE ANNE'yi bütçeler ölçüsünde değerlendirelim derim.

CATCH THE RHYTHM, YİNE KAZANIR!

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında çarşı karışabilir. Parası olan yarışseverler, ayağı kapasın! Yıldırım Bayezıd Koşusu'na GRAYOCEAN ile başlayalım. Etle tırnak gibi olduğu jokeyine kavuşan başarılı safkan bugün kazanmayı hatırlayabilir.

Kocaeli ve Bursa kumunda beyaz bayrak ayna yapan CATCH THE RHYTHM, Ankara kaba kumunda da kazanmaya devam edecektir. Formda KING SERKAN, moralli DELİ TAHİR ile AGF'de günün lideri BABA HANCI'yı da yazalım. Yazdığımız isimlerden birinin kazanıp ikramiyeyi ahırına götürmesini bekliyorum.

TEKİMİZ SONDA: THINK POSITIVE!

Tabela ayağında; 3 yaşlı Arap tayları piste çıkacak... 1400 metre mesafedeki koşuda; KUMMA ve YEŞİLDAGA ile başlayalım derim. İki safkan da yarış kariyerlerine kazanarak başladı. Bugün de bu alışkanlıklarını sürdürebilirler. Bu ikiliye rakip olsa olsa BÜYÜKKALE olur. Bu üçlü, rakiplerine oranla çok güçlü değerlendirilsin.

Yıldırım Beyazıd Koşusu'nun ardından günün ikinci kupalı yarışı; final ayağında yapılacak. Yazdık yazdık ancak kapanışta güne nefes aldırabildik. Şerife Bacı Koşusu'nda; THINK POSITIVE diyorum. Safkana son iki yarışında da güvendik ve güvenimizi boşa çıkarmadı. THINK POSITIVE, geçilmez! Banko...

7 Kasım Cumartesi günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  6  9  2  2  9
 8  5  2  6  3  
 7  8  5  3  6  
 9 10  8  7    
 2  2  7  1    
 6    6      
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya