SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

7 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 07.01.2021 10:37

7 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İzmir'de yapılacak koşularla devam edecek. İzmir at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

7 Ocak İzmir altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde altılı ganyan heyecanı; İzmir'de koşulacak yarışlarla start alacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak; kafa kafa verip gündüz seansındaki Şirinyer yarışlarına iddialı bir şablon hazırladık. Sahadan gelen son dakika bilgileri de at yarışı tahminlerimize kaynak oldu. Dünü kötü geçirdik. Bugün telafi edeceğiz. Hazırsanız başlıyoruz.

4 ve yukarı İngiliz atları, 14.30'daki Handikap 15 yarışında; birincilik mücadelesi verecek. 1600 metrede yapılacak koşuda; 9 safkan finişi ilk sırada geçmek için tıtnağından geleni sahada verecek. Ayakları yere düz bassın.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Formda safkanların boy göstereceği başlangıç ayağını kalabalık tutalım. Nasıl başlarsak öyle gider. Sıralamamız; MAGIC APPLE, COLDGRAY, TROJEN FLY, GANYMEDE, GIALLO RAGAZZA ve RUNNER SUN'dan oluşuyor.

Geldik tay yarışına... Henüz yarış kazanamamış isimlerin Maiden mücadelesinde; 11 arıkan şeytanın bacağını kırmak için sahne alacak. Dişilere mahsus koşuda; sahada söylentisi olan isimlere şablonumuzda yer verdik. MAYA HANIM, ŞAHGAGA, BEAUTIFUL HOUSE, KEY TO VICTORY, MEGIC STAR ve İYİMSER BİR GÜL'den birisinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

4 yaşlı Arapların Satış 1 mücadelesi, 1600 metrede koşulacak. Son yarışında tabelanın dışında kalan MEYSCAN, uyumlu pilotuyla başarılı koşularından birisini izletebilir. İlk sıradan yazılsın. Güçlü kan hattıyla DİMASKAYA, son yarışında startta oldukça oyalanan SEYREK ile NİKOŞ'u da yazıp güne nefes aldırmaya geçelim.

İzmir'deki sığınma limanımızı açıklamaya geldi sıra... 4 ve yukarı Arap atları, 2000 metrede start alacak. Handikap 17 yarışında; 6 arıkan birincilik mücadelesi verecek. İzmir-Bursa-Kocaeli arasında sık koşup nefes ve kondisyonu artıran KELEMER, deneyimli binicisiyle kazanıp totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Bankomuz...

İZMİR'DE SIĞINMA LİMANIMIZ KELEMER!

Tabela ayağında; 4 ve yukarı İngiliz atları start alacak. Şartlı 5 mücadeleye TURGAYBAŞKANI yazarak başlayalım. Safkan son iki yarışını oldukça kolay kazandı. Bugün de seriye devam edebilir. Formuyla göz dolduran BLACKBALL, moral de kazanmışken favorimize sıkıntı çıkarabilir. Kazanırı var. AKSAKALLI ile AVUKAT'ı da yazıp kapanışa doğru bir yol alalım. AKSAKALLI'nın ekürisi; PERFECT RUNNER KOŞMAZ!

Şirinyer Hipodromu'nda finali; Maiden koşuyla yapacağız. İkinci ayağın devamı niteliğindeki yarışa; Maidenların gediklilerinden olan SILENT RAIN'i yazarak başlayalım. Safkanın sahada söylentisi var. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Yanına; DANGEROUS BEAUTY, BUENA SUERTE, MASAL PERİSİ, HAYAT PERİSİ ve İLK BUSE'yi de yazıp kapanışı yapalım.

7 Ocak 2020 tarihinde; Şirinyer Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  8  1  3  6 11
 7 11  4    3  3
 8  1  3    1  1
 1  6  7    2  8
 2  7        4
 3  4        5

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya