SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Aralık Adana at yarışı tahminleri! Adana altılısı!

ALTILI GANYAN | 08.12.2020 11:11

8 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla devam edecek. Ücretsiz Adana at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

8 Aralık Adana at yarışı tahminleri! Adana altılısı!

8 Aralık Salı günü; Diyarbakır'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Adana koşularına ev sahipliği yapacak. Diyarbakır'da olduğu gibi Yeşiloba Hipodromu'nda yapılacak at yarışlarına dair kazandıran tahminlere Asist Analiz farkıyla ulaşabileceksiniz. Sahadan gelen bilgiler ışığında hazırlanan şablonumuzu ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Şeytanımız bol olsun...

Adana'da 10 koşulu bir program var. Bu da; iki altılı ganyan olacak demek. Tüm hazırlığımızı; ikinci altılı ganyana göre yaptık. 18.00'deki koşuyla birlikte biz de bu heyecana ortak olacağız. Şansın böylesi...

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Altılının başlangıç ayağı Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. Kapalı kutu koşuda; orijinleri itibarıyla DERİNNİSA, TATLI ÜÇAR, REİS KIZI, MAYKA, ÇÖMLEKÇİ KIZI, MELİKENUR ve KELKİTLİ'yi bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

Yeşiloba'da tempolu bir gün bizleri bekliyor olacak. Tüm yarışlar kısa mesafede koşulacak. 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 14 mücadelesinde; SESİL HANIM ile çarpı atmaya başlayalım. Safkan oldukça iyi durumda. Artık fotolama zamanı geldi gibi...

BOSENDRA TIRNAĞININ UCUNDA

Uzun süre sonra kuma dönüş yapan BOSENDRA için sahadaki arkadaşlar neden olmasın dedi. Bize güvenmekten başka bir şey kalmadı. Son yarışında yakın ara geçilen SAVAŞ BEY ile formda DOTHRAKI'ye de yer verelim.

3 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 mücadelesinde; formda isimler sahne alacak. Harika formunu birincilikle taçlandıran FIRAT BABA, ilk sıradan yazılsın. Son yarışında; startta oyalanan ÖZGALİP, koşuya bir türlü adapte olamamıştı. Bugün Ahmet Çelik idaresinde; favorimin en ciddi rakibi olmasını bekliyorum. BÜYÜK KENAN ve KAYIKÇI BERKE'yi de yazıp ayağı sigorta edelim.

ALTILININ SİGORTASI: NARLICA GÜZELİ

Dördüncü ayakta; 2 yaşlı İngiliz tayları start alacak. Performanslarıyla maşallah dedirten 10 kısrağın mücadelesi; nefes kesecek. Son yarışında güvenimizi boşa çıkarmayan NARLICA GÜZELİ, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Ekibimizin bu ayaktaki favorisidir. Piste çıktığı ilk koşuda kazanıp totosuna birincilik yazdıran KARABENEK, AGF'de lider olan DANCING GIRL ile SER VEYRON'a da yer verelim.

Yazdık yazdık; güne nefes aldırmaya geldi sıra... Tabela ayağı da formda isimlerin mücadelesine sahne olacak. Bugün Adana'da formda olmayan at koşmuyor! Bu ne kardeşim! Ancak değerli takipçilerimizi bankosuz bırakmadık. Özcan Yıldırım idaresinde start alacak STORM FALCON'a sığındık. Ya STORM FALCON ya da HEPSİ yapacaktı. Bütçeden dolayı tek geçtik.

MAHMUDİYELİ'NİN SON MAIDEN'I OLUR

Bu ne kardeşim! Maiden yarışla başlayan Adana altılısı, aynı şekilde sona eriyor. ŞEF SULTAN, CİNNAH, KÖŞK GÜZELİ, ÖZDEMİRGÜLÜ, MAHMUDİYELİ ve YALÇINTAY'dan birisinin totosuna birincilik eklemesini bekliyorum.

8 Aralık Salı günü; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Adana ikinci altılı tahminleri

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  2  2  8  7 10
12  4  4  7    3
10  9  7  3    5
 8  1  3  1    7
 2          6
 9         11
 5          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya