SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Aralık Diyarbakır at yarışı tahminleri! Diyarbakır altılısı!

ALTILI GANYAN | 08.12.2020 10:10

8 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı, Diyarbakır'da yapılacak koşularla start alacak. Ücretsiz Diyarbakır at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

8 Aralık Diyarbakır at yarışı tahminleri! Diyarbakır altılısı!

8 Aralık Salı günü altılı ganyan heyecanı; Diyarbakır ve Adana illerinde yapılacak koşularla devam edecek. Diyarbakır'daki at yarışlarına dair kazandıran tahminlere ücretsiz olarak Asist Analiz farkıyla ulaşabileceksiniz. Sahadan gelen bilgiler ışığında hazırlanan şablonumuz aşağıdaki şekilde oluşmuştur. Şansımız bol olsun...

Gündüz seansı; 14.00'te koşulacak Handikap 14 mücadelesiyle start alacak. 3 yaşlı İngiliz tayları; 1700 metrede piste çıkacak. Formda olan safkanlar kadar son dönemlerde hayal kırıklığı yaratan isimlerin mücadelesi zorlu geçecek. Diyarbakır'a iyi bir başlangıç yapmak adına ilk ayağı kalabalık tutalım dedik.

DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Adana çiminde kazanıp bombayı patlatan BIG FATHER MEVLÜT, seriyi sürdürebilir. BALIKÇI FAİK ve KOÇOVALI da moralliyken onlara da çarpı atalım. Sahdun Ağabey'in üzerine titrediği DEHABATUR, formda FUAT BEY, güçlü orijiniyke MISTER RA ile FRIZER'ı da yazıp kalabalık bir başlangıç yapalım...

Altılıların olmazsa olmazı; Mainden koşudayız... 3'ü ilk kez olmak üzere toplam 13 tay, kazanmak için piste çıkacak. Sahada söylentisi olan YAZGAN, DİKMETAŞ KIZI, KRALOĞLU, JETKIZ; AYNURABLA, GÖKNUR SULTAN'ı ayrımsız yazıp şans verdiğimizi isimlerden birisinin gelmesini bekleyelim.

ALTILIYA LONGING TIME NEFES ALDIRIR

3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; 3 ve yukarı İngiliz atları sahne alacak. 1200 metredeki sürat koşusunda; ERDEKLİ diyoruz. Sprinter yapısının yanında winner pilotuyla start alacak başarılı safkan, bugün de kazanma alışkanlığını sürdürebilir. Pedigrisinin hakkını verme zamanı gelen LONGING TIME; favorimin en ciddi rakibidir.

Çınar Kaymakamlığı Koşusu'nda; 3 yaşlı İngiliz atları piste çıkacak. 1200 metre mesafe yapılacak Kısa Vade 7 koşusunda; ERKEN GELEN NİSA fotolayabilir. Safkan startta bir problen yaşamazsa; bizlere beyaz bayrak-ayna yarışı izletebilir. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen ve yarış kazanacak kıvama gelen GÜVEN HAN, finişi zorlayabilir.

İKİNCİ OZİ SON KEZ MAIDEN KOŞAR

İkinci ayağın ardından tabela koşusu da Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan İKİNCİ OZİ, fotolayıp Maiden'a veda edevilir. Safkan hakkında kulağıma oldukça iyi duyumlar geldi. İKİNCİ OZİ, güne nefes aldırabilir. Güçlü orijiniyle NURİŞKIZ'ı da deneyelim derim.

Saatler 16.30'u gösterdiğinde; Diyarbakır'da kapanışı yapacağız. Zorlu bir koşu programı var. Diyarbakır'daki yarışlar, sürat koşularına ev sahipliği yapacak. KAYATALYA, MAZLUMZÜLFİKAR, EMİRKEREM, SOYUGÜZEL, DENİZ GÖZLÜM, TEYYARE, MOSKOVAATEŞİ, CANLI BEY'i yazıp şans veridiğimiz isimlerden birinin gelmesini bekleyelim.

8 Aralık Salı günü; Diyarbakır Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  6  3  7  5  9
 2  9  6  4 10  4
 8  3       11
 3 12       12
 9  7       13
 7 11        3
 1          2
           8

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya