SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Ekim Ankara 75. Yıl ücretsiz at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 08.10.2020 10:06

Ülkemizde; altılı ganyan heyecanı 8 Ekim Perşembe günü Ankara ve Kocaeli'ndeki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair ücretsiz at yarışı tahminleri burada.

8 Ekim Ankara 75. Yıl ücretsiz at yarışı tahminleri

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı Ankara ve Kocaeli hipodromlarında koşulacak yarışlara devam ediyor olacak. Tüm hazırlığımızı 75. Yıl'da yapılacak koşulara göre yaptık. Safkanların ayakları yere düz bassın! Şans da biraz yanımzda olsun...

Ankara 75. Yıl'da; 10 koşulu bir program ve iki altılı heyecanı yaşanacak. 15.00'te start alacak 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinden itibaren biz de bu heyecan ortak olmaya çalışacağız.

ANKARA YARIŞLARINA DAİR ÜCRETSİZ TAHMİNLER

Zor bir grup... Altılıya iyi başlamak önemli. Zahiyat vermeden bu ayağı geçmenin derdindeyim. LUALUA, TİPİTİP, CAVARADOSSI, SOLID BROTHERS, WIND BLAST ve PAST INSIDE ME'yi bütçeler el verdiği ölçüde değerlendirelim.

İlk ayağı oldukça sağlam geçtik. İkinci ayakta; pist kuma, mesafe de 2000'e yükseldi. Ankara kaba kumuna bayılan KÖÇEK, kilosu ağır da olsa kazanmaya yakın isimlerden birisi. Safkan oldukça iyi durumda ilk çarpı ona atılsın. Son yarışında yarışseverlerin güvenini boşa çıkarmayan SİLVERTAY, moralli GÜNPINAR, tabelanın abonmanı CANSEKLAVi ve SELDA HANIM yazıldın derim.

75. YIL'DA THINK POSITIVE KAZANIP MAIDEN'DAN ÇIKAR

İlk iki ayakta yazmalara doyamadık... Hemen affettirelim kendimizi... Son yarışında yakın ara geçilen THINK POSTIVE, bugün şeytanın bacağını kırar ve Maiden'a veda eder diyorum. Ankara 75. Yıl'da sığınma limanlarımdan birisi bu tay olacak.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışna geldi sıra. G1 mücadelesi olan Ankara Kalesi Koşusu'nu yarışta yer alan her safkan kazanabilir. Kim kazansa sürpriz olmaz. KATMA DEĞER, KING SERKAN, LOZAN, KUZEY YAĞMURU, MALONES ve GRAYOCEAN bende koşan atlar.

BABAOKTAY'I YAKALAYABİLENE AŞK OLSUN... BANKO!

Üçüncü ayağın ardından tabelada da nefes aldırmak istedim. Yarış seçilerek koşturulan BABAOKTAY, Ahmet Çelik idaresinde rakiplerine göz açtırmaz diyorum. THINK POSITIVE'den sonra Ankara'daki ikinci bankom; BABAOKTAY!

Çimde başlayan altılı ganyan heyecanı yine çimde bitecek. İki banko çıkarıp diğer ayakları kalabalık tuttum. Sın ayağın; DÖVER, DARYÜZ, ONATKAN, ŞEHLEVENT, ARABIAN PRINCE, DERDİYOK isimleri arasında geçmesini bekliyorum. 8 Ekim Perşembe günü; 75. Yıl Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Ankara ikinci altılı tahmini...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  1  5  2  4  1
 5  7    3   10
 1  5    4   11
 9  8    9    6
 6  3    6    7
10      1    4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya