SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 08.01.2021 09:37

8 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla start alacak. Kocaeli at yarışlarına dair tahminler... Son dakika altılısı!

8 Ocak Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde; 8 Ocak Cuma günü altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak yarışlarla start alacak. Dünkü İzmir ve Şanlıurfa altılılarımız 5'te kaldı. Bugünü telafi etmek için gündüz seansındaki Kartepe yarışlarını Asit Analiz yarış ekibi olarak oldukça iyi hazırlandık. İddialıyız... Kocaeli at yarışı tahminleri, ücretsiz şekilde sizlerle. Kazanmaya var mısınız?

14.30'daki Handikap 15 mücadeleyle Kocaeli altılısı start alacak. Şans yanımızda olsun. 4 ve yukarı İngiliz atları, 2000 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus koşuda; 9 safkan boy gösterecek. Yeni yıla iyi başlayan LADY LIPA, startta oylanmasına rağmen sonlarda yaptığı ataklarla potoyu zorlamıştı. Bugünkü koşuda aynanın en ciddi adayıdır.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Sevdiği pist ve mesafenin yanında uyumlu binicisiyle start alacak WIN FOR ELİF, favorimin en ciddi rakibi olur. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen İŞİN ASLI, son startında yarışseverlerin güvenini boşa çıkaran MISS TONYA ile CORAL ROSE'u yazıp Kartepe altılısına kalabalık bir başlangıç yapalım.

İkinci ayak; 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 36 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Yarış; 1700 metrede koşulacak ve 8 safkan birincilik mücadelesi verecek. Formuyla göz dolduran ve giderek yarış kazanacak kıvama gelen SESİL HANIM, totosuna bir birincilik yazdırabilir. Kocaeli'ndeki alternatif tek adaylarımızdan birisi bu safkandır.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Artan formunu birincilikle taçlandıran ATEŞİN KANATLARI, sonlarda nefesini korursa; kazanma şansı olabilir. Takip atımız; ARKANSAS SOUL ile eküri destekli BLACK ADLER'e de şans tanıyın deriz.

Geldik atlılıların olmazsa olmazı; Maiden koşuya... 4 yaşlı Arap tayları, 1400 metrede piste çıkacak. 9 safkanın arasından sadece birisi Maiden'dan çıkabilecek. Tırnağının ucunda olan YAĞIZ ABİ'nin son kez Maiden koşmasını bekliyoruz. Banko!

YAĞIZ ABİ SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

4 yaşlı Arapların Handikap 13 yarışı, 1400 metrede koşulacak. Çarşı karışabilir. 8 attan 5'ine şablonumuzda yer verdik. Bütçesi el veren ayağı kapatsın. Sahadan gelen isimleri direk sizlerle paylaşıyoruz. GELİBOLU GELİNİ, RUMELİ HİSARI, ALTINBARTIN, ÖZÜMCAN ve GÜMÜŞKAVAK'ı ayrımsız yazılsın.

Tabela ayağına geldik. 3 yaşlı İngiliz tayları, 1700 metrede piste çıkacak. Şartlı 2 mücadelede 7 arıkan sahne alacak. Formda isimler var. Sahada söylentisi olan UMUTŞAH için şeytanın bacağını kırma zamanı geldi. Takip atımız ASENAT, formuyla göz dolduruyorken yazalım. Son olarak da moralli CAYMAZ'ı yazıp kapanışa doğru yol alalım...

TAKİP ATIMIZ BAWEPİR, KAPANIŞI YAPAR!

Kartepe Hipodromu'nda final ayağı, 5 ve yukarı Arap atlarının Handikap 15 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Geniş bir Kocaeli altılısı yaptık. Bankomuz oturursa ikramiyeyi cebimize koyarız. Kapanışı kalabalık tuttuk. Bütçeleri zorlayın siz de öyle yapın deriz.

TÖVBEKAR, ŞİNTAY, BETONAYAK, BAWEPİR, BUĞDAY TANESİ, PESENŞAH ve RUDRA'ya birer çarpı atalım. Kocaeli yarışlarına dair tahminlerimiz bu şekilde oluştu. Şans yanımızda olsun.

8 Ocak 2020 tarihinde; Kartepe Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  7  7  4  5  6
 5  2    7  3  1
 8  1    5  1  2
 2  3    6    3
 9      8    8
          11
           4

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya