SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

8 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 08.02.2021 13:10

8 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

8 Şubat Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

8 Şubat Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında koşulacak Şanlıurfa at yarışlarıyla sona erecek. Asist Analiz yarış ekibi olarak Şanlıurfa yarışlarını mercek altına aldık. Sahadaki arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmeleri neticesinde oluşan son dakika Şanlıurfa altılı ganyan tahminlerimiz ile karşınızdayız.

Şanlıurfa Hipodromu'nda 8 koşulu bir yarış programı bizleri bekliyor olacak. Saatler 18.30'u gösterdiğinde; Şanlıurfa altılısı start alacak.

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İlk ayak; 3 yaşlı İngiliz taylarının mücadelesine sahne olacak. Dişilere mahsus koşuda; 10 kısrak yarış hayatlarının ilk zaferini elde etmek için piste çıkacak. EHRİMAN, BEAUTY GIRL, WHITE FLOWER, ANIK LEYDİ, LALEONINA, KAPLAN KIZI'na birer çarpı atıp Şanlıurfa at yarışlarına başlangıcı yapalım.

4 ve yukaru İngiliz atları, 2000 metrede piste çıkacak. Dişilere mahsus Handikap 14 yarışında; 11 kısrak birincilik için mücadele verecek. Formuyla göz dolduran PRENSES GOLDA, rakiplerinden bir değil birkaç adım önde. Favorimiz. Uzunların başarılı temsilcisi AMIGDALA, takip atımız KEDİM, güçlü orijiniyle ALTIN KAFES, son startında yakın ara heçilen PAMELA ile SEDA KIZIM'a da şans verelsin.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Maiden mücadeleyle başlayan start verdiğimiz Şanlıurfa altılısı, üçüncü ayakta da aynı yarışa ev sahipliği yapacak. Zaten bu koşu başlangıcın devamı niteliğinde... Maidenların gediklisi olan MERVE ABLA, bu kez şeytanın bacağını kırıp ilk yarışını kazanabilir. BLACK DOLPHIN için kulağımıza şeyler geldi. Formda ASPIDASTRA ile KIZIMDERİN'i yazıp bu isimlerden birinin gelmesini bekleyelim.

Dördüncü ayak; Şanlıurfa Barosu adına yapılacak koşuyla devam ediyor olacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Kısa Vade 7 yarışı, 1400 metrede koşulacak. 13 arıkanın vereceği birincilik mücadelesinde kazanan hem kupayı hem de ikramiyeyi ahırına götürecek.

ŞANLIURFA'DA SIĞINMA LİMANIMIZ: INTO

Ekip olarak kafa kafaya verip tek tercihimizi bu ayakta kullanalım dedik. INTO oldukça iyi durumda.  Safkan 2021'deki iki startında da başarılı işlere imza atsa da numarayı bir türlü alamadı. Tırnağının ucunda olan kalite safkan bugün finişi ilk sırada geçer. Banko!

Tabela ayağı; 3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesine ev sahipliği yapacak. 1800 metrede yapılacak koşuda; 14 arıkan boy gösterecek. Harika formunu birincilikle taçlandıran HAYTHAWER, kazanma alışkanlığını bugün de devam ettirebilir. Son yarışını unutturmasını beklediğimiz DEMİRHAN STAR, moralli MİMİJO ile SOUPIRANT ikilisinin ardından CRAZY CREW'e de bir çarpı atıp kapanışa geçelim.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Sürat yarışıyla başlayan Şanlıurfa akşamının finali de tempolu olacak. 4 yaşlı Arap talarının Handikap 15 koşusunda; 15 arıkan birincilik mücadelesi verecek. MEMOCANDIR, ENGEREK, ALDRIMAZ, URFA KRALI ve HAYDAR EFE'yi yazıp Şanlıurfa at yarışlarına güne noktayı koyalım.

8 Şubat 2021 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  1  8  5  7  6
 5  2  3    1 13
10  7  2    4  7
 4 10  7    8 12
 9 11     10  1
 7  5        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya