SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Aralık Elazığ at yarışı tahminleri! Elazığ altılısı!

ALTILI GANYAN | 09.12.2020 11:56

9 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Ücretsiz Elazığ at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

9 Aralık Elazığ at yarışı tahminleri! Elazığ altılısı!

9 Aralık Çarşamba günü; İstanbul'da başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Elazığ koşularına ev sahipliği yapacak. İstanbul'da olduğu gibi Elazığ Hipodromu'nda yapılacak at yarışlarına dair kazandıran tahminlere Asist Analiz farkıyla ulaşabileceksiniz. Sahadan gelen bilgiler ışığında hazırlanan şablonumuzu ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Elazığ altılısı; 18.00'de start alacak. 3 ve yukarı İngilizlerin mücadelesi; Handikap 16 mücadelesine sahne olacak. El değiştirdikten sonra bölgeye alışan HAN SOLO, son yarışında kazanıp kupon bırakmadı. Moralliyken seriyi sürdürebilir.

ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Formlarıyla göz dolduran HEYMARJA ve TATVAN BEYİ ikilisi; favorimizin en ciddi rakipleridir. Eküri destekli BABA ARON, sert binicisiyle YOUN BOY ve TINASOĞLU'nu da yazıp ilk ayağı sağlama alalım...

Geldik yarışların olmazsa olmazı; Maiden koşulara. 3 yaşlı Arap tayları; ilk yarış zaferini kazanmak için piste çıkacak. Sahadaki söylentileri ve orijinleri itibarıyla BABA RAMAZAN, TEKTAŞOĞLU, HECEMİNE, ÇILGIN ÇOCUK ve MUKADDER BEY'den yana şansımız deneyelim.

DOĞUKAN; ALTILIYA NEFES ALDIRIR

2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde; 8 safkan start alacak. 1500 metrede yapılacak koşuda favorimiz DOĞUKAN... Yarış hayatına Şanlıurfa'da başlayan başarılı safkan İsa Akyavuz idaresinde finişi ilk sırada geçmişti.

İkili, 4 yarış sonra yeniden bir araya gelecek. Oldukça formda... Tek sıkıntı; Elazığ'da ilk kez koşacak olması. Pisti yadırgamazsa; geçilmez. Yeri olanlara; ÇEÇEN KIZI ile PERFECT BREEZE'i önerebiliriz.

SIĞINMA LİMANIMIZ: UĞURGÜLÜ

Yazdık yazdık; güne nefes aldıralım artık... 4 yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesinde; 8 başarılı safkan start alacak. Nefes ve kondisyon yönünden oldukça iyi duruma gelen UĞURGÜLÜ, tırnağının ucunda. Sert binicisiyle aynayı kimselere bırakmaz diyoruz. Elazığ'daki sığınma limanımız; UĞURGÜLÜ'dür.

Tabela ayağındayız... 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 yarışı; 2000 metrede koşulacak. Formuyla göz dolduran BIG AFRICA, bu akşamki zaferiyel totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Ardından sahada söylentisi olan ALTO ve kalite safkan SONERİM'i yazıp kapanışa geçelim...

ELAZIĞ'DA KAPANIŞA DİKKAT!

Saatler; 20.30'da gösterdiğinde Elazığ'da kapanışı yapacağız. Günün en kalabalık tuttuğumuz ayağı bu koşu oldu. DİCLE RÜZGARI, PINARBAŞI, DANEDANE, ŞEHBALİN KIZI, CANİLAYDA, ŞAHANEKIZIM'a birer çarpı atıp Elazığ akşamına son noktayı koyalım.

9 Aralık Çarşamba günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
10  1  1  4  6  1
 1  6  3    4  4
 4  9  4    2  7
 7  2        2
 8  4        8
 5          6

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya