SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Aralık İstanbul at yarışı tahminleri! İstanbul altılısı!

ALTILI GANYAN | 09.12.2020 10:05

9 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla start alacak. Ücretsiz İstanbul at yarışı tahminleri... Son dakika altılısı!

9 Aralık İstanbul at yarışı tahminleri! İstanbul altılısı!

9 Aralık Çarşamba günü altılı ganyan heyecanı; İstanbul ve Elazığ illerinde düzenlenecek koşularla devam edecek. İstanbul'daki at yarışlarına dair kazandıran tahminlere ücretsiz olarak Asist Analiz farkıyla ulaşabileceksiniz. Sahadan gelen bilgiler ışığında hazırlanan şablonumuz aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Atlar, gündüz seansında; Veliefendi Hipodromu'nda piste çıkacak. 9 koşulu bir program var... Bu da iki altılı ganyan demek. Biz tüm hazırlığımızı ikinci altılı ganyana göre yaptık. Saatler; 14.30'u gösterdiğinde bu heyecan biz de ekip olarak ortak olacağız. Şansımız bol olsun...

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

4 ve yukar Arapların Handikap 24 mücadelesinde; pistlerin tecrübe abideleri boy gösterecek. 2400 mesafedeki uzun soluklu koşuda; formda ekürilere çarpı atarak başlayalım. SÜLÜNBİKE; tempoyu belirler, MAVRA da finişi önde geçer. Ekürilerin ardından son yarışında startta oyalanmasına rağmen potaya yaptığı güçlü ataklarla totosuna birinciliği yazdıran AFACAN, bugün de aynanın adaylarındandır.

Sahada söylentisi olan AŞIKBEY, sevdiği pistte winner jokeyini yakalayan UMUTLU ekonomik oyuncular için yeterli olacaktır. Yeri olanlar, SİNANLI, NİGBOLU ve ÇAKMAKŞAH'a da birer çarpı atıp İstanbul şablonuna kalabalık bir giriş yapsın.

ALTILININ OLMAZSA OLMAZI; DOĞU PRENSİ

Maraton koşusunu geride bıraktıktan sonra 3 ve yukarı İngilizlerin 1500 metrede piste çıkacağı mücadeleye geçiş yaptık. Handikap 16 yarışına; tabelanın abobmanı MAICON ile başlayalım. Safkan iyi durumda. Uygun grubu da yakalamışken özlediği birinciliğe bugün kavuşabilir.

Son iki koşusunda yakın ara geçilen LE GOR, bugün şeytanın bacağını kırabilir. AZMANTOR VE LION OF BABYLON'u formdayken atlamamanızı öneririz. Takip atımız DOĞU PRENSİ'ne der yer açın deriz.

WE WILL ROCK YOU'NUN SON MAIDEN'I OLUR

Geldik Maiden yarışa... 2 yaşlı İngilizlerin sahne alacağı koşu; 1500 metrede yapılacak. 8 safkan start alacak... Dördüncü kez birlikte start alacak olan WE WILL ROCK YOU-Mehmet Kaya ikilisi; bugün ilk yarış zaferlerini yaşayabilirler. Başarılı tay, bize göre bugün son kez Maiden koşar. WE WILL ROCK YOU, güne nefes aldırabilir. Sigorta arayanlara; ENDER MAN, PİST AVCISI ve MY SKYSCRAPER'i öneririz.

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına... Byerley Türk Koşusu'nda; pistlerin tozunu attıran isimler start alacak. 2000 metredeki koşuda; yenilmez armada LONG RUNNER, ikramiyeyi ahırına götürmekte tereddüt yaşamayacaktır. İstanbul'da sığınma limanımız; LONG RUNNER! 16.00'daki yarışı izlemeyi unutmayın.

YENİLMEZ ARMADA LONG RUNNER; BANKO!

Tabela ayağı; 3 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade 8 yarışına sahne olacak. DOĞA KANUNU ilk sıradan yazalım. Safkan maşallah harika bir form seviyesine ulaştı. SOn üç yarıştır da yüzümüzü kara çıkarmadı. Bütçeyi düşürmek isteyenler, DOĞA KANUNU da tek geçsin. Ya gelmezse diyenler; RAMPAGE ve CARROT'ı da eklesin. CURTARALO ve BITCOIN; KOŞMAZ!

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı; Kısa Vade 6 yarışıyla yapacağız. 4 ve yukarı Arapların 1400 metrede yarışacağı koşuda; 12 kısrak boy gösterecek. Takip atımız; HİLALEDA ile başlayalım yazmaya... Formuyla göz dolduran SUBİKE ile GÜNBİKE ikilisini yazalım. Moralli ELİFE ANNE, "yaşlı kurt" AMANKAYA, formda GÜZEL UTKU ve PETEKKAN'ı yazıp güne son noktayı koyalım.

 9 Aralık Çarşamba günü; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

İstanbul ilinci altılı tahminleri...

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  7  1  1  5
 4  9  4    4  2
11  5  6    8  4
 3  2  5      7
 5  6        9
 9          8
 8         12

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya