SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Kasım Pazartesi Elazığ at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 09.11.2020 10:42

9 Kasım Pazartesi günü altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Elazığ'da yapılacak koşularla devam edecek. Elazığ son dakika at yarışı tahminleri...

9 Kasım Pazartesi Elazığ at yarışı tahminleri

Yeni haftaya Bursa ve Elazığ illerinde koşulacak yarışlarla altılı ganyan heyecanına ortak olmaya çalışacağız. 9 Kasım Pazartesi günün Bursa'da eğer umduğunuzu bulamazsanız hiç korkmayın Asist Analiz at yarışı ekibi var. Elimizden geldiğince; gününüzü kazançlı kılmaya çalışacağız. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Saatler; 19.00'u gösterdiğince altılı heyecanı başlıyor olacak. 3 ve yukarı yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 yarışında; 9 kısrak birincilik mücadelesi verecek. Mesafe; 2000... LİMONCELLO, harika durumdayken yazalım. Ağır favori. Ancak ne olur olmaz ayağı sigorta edelim. AMIGDALA, ALSİMA, BİNDALIN GÜLÜ ve PRENSES GOLDA; favorimin rakipleri olabilir. Bu sayede rahat bir yarış izleriz.

ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

4 yaşlı Arap taylarının mücadelesinde; SUBUTAY diyorum. Safkan, son yarışında startta oldukça fazla oyalandı. Koşuya rakiplerinden 150 metre kadar sonra katıldı bu da nal toplamasına neden oldu.

Bugün güven tazeler diyorum. Ekürisinin desteğini yanına almışken ayna SUBUTAY'ın olur diyorum. Tabelanın abonmanı TALANTAY, son iki yarışında yakın ara geçilen OVA BEYİ, ÖZLATİKA ve MİSS GÖLCÜK seçenekleri de denensin.

SIĞINMA LİMANIMIZ: HEDBE!

1200 metrede koşulacak sürat yarışında; 3 yaşlı Arap tayları sahne alacak. İlgililerinin üzerine titrediği; HEDBE rakiplerinden birkaç adım önde... Elazığ'da sığınma limanın HEDBE!

Dördüncü ayak, 1800 metrede koşulacak Handikap 15 yarışına ev sahipliği yapacak. Son yarışında; yarışseverlerin en çok şans verdiği isim olan ÇELİKŞAH, bugün kazanarak güven tazeleyebilir. Güçlü orijiniyle BETONAYAK, formda OĞLUMEJDER ile yaşlı kurt BİNDALINGÜLÜ'ne birer çarpı atılsın...

SHADOW MAN, ZAFERE KOŞAR!

Yaza yaza tabela ayağına kadar geldik. Uzunların başarılı temsilcisi; BABA ARON, favorim. Kısaların etkili ismi ERKEN GELEN NİSA, artan mesafede de iddiasını ortaya koyabilir. SHADOW MAN artık kötü koşmaz. Böyle bir lüksü kalmadı. Güçlü pedigrisinin hakkını vermesini beklediğim GÜVEN HAN da kazanırı olan başka bir isim...

Aahadan gelen bilgilerle kendi analizlerimizi birleştirip ortaya iddialı bir Elazığ şablonu çıkardık. 1200 metredeki sprint yarışında; BALYECİ SALİH, QAVIY, RED REBEL, EL FUEGO, AFRA TAFRA, SHUTKA, FARA FERN'i yazalım. 9 Kasım Pazartesi günü; Elazığ Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 6  8  3  5  4  1
 2  3    3  2  4
 1  4    6  1  6
 9  7    2  5 12
 3 10        7
           8
           3
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya