SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 09.01.2021 10:50

9 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Adana'da yapılacak koşularla start alacak. Adana at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

9 Ocak Adana altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde altılı ganyan heyecanı; 9 Ocak Cumartesi günü Adana'da yapılacak yarışlarla start alıyor olacak. Asist Analiz tahmin ekibi olarak; dersimize iyi çalıştık. Sahadan gelen son dakika bilgilerini kendi analizlerimizle birleştirip iddialı bir şablon hazırladık. Kağıt kalem hazırsa; Yeşiloba yarışlarını yorumlamaya başlayalım.

Adana'da kalabalık koşulu bir program var. Bu da iki altılı ganyan demek. 14.30'daki Handikap 14 yarışıyla ikinci altılı başlayacak. Biz de; Yeşiloba'daki yarış heyecanına ortak olacağız. 4 yaşlı Arap tayları, 1900 metrede sahne alacak. 11 safkan birincilik mücadelesi verecek. Şans yanımızda olsun.

ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Pistlerin tozunu attıran isimlerin sahne alacağı koşuyu; kalabalık tutmanızı öneririz. Eküri destekli ŞAFAKŞAHANE'yi yazarak Adana'ya başlangıcı yapalım. Son yarışında yakın ara geçilen YALVAÇHAN, kazanacak kıvamda olduğunu gösterdi.

Tırnağının ucundaki KARA KİRAZ ile sahada söylentisi olan YARIŞAVCISI ayrımsız yazılsın. Ekonomik kuponlar için bu dörtlü yetecektir. Yeri kalanlara; ALDIRMAZ, YELTAYBEY ve BABA NEJDET'i öneririz. KOTKU; KOŞMAZ!

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Adana'da kalabalık koşulu yarışlar olacak. 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesi 1500 metrede yapılacak. 13 safkanın boy göstereceği koşuda; PASTOR ile ayağı doldurmaya başlayalım. Kalite safkanın sprinter yapısıyla yarışta söz sahibi olmasını bekliyoruz.

Takip atımız PURO, formuyla göz dolduran BOUJEE, uyumlu binicisiyle RED TORNADO, SÜPER BABA, FEYMAN ABİ ve YOLDAŞKAYA'ya da bütçeler el verdiği ölçüde yazılsın.

YEŞİLOBA'DA TEKLERİ ART ARDA SIRALADIK!

Yeşiloba Hipodromu; zorlu ve kabalık koşulara ev sahipliği yapacak. Geniş bir şablon hazırladık. 4 ve yukarı Arap atlarının sahne alacağı koşuda; 15 kısrak sahne alacak. 1500 metre mesafedeki Handikap 15 mücadelesinde; ELİFE ANNE, AGRİN, BERSUN ATEŞİ, ELMASINKIZI, HIZLI ZELİŞ, KARABİBERİM ve GİZEMNAZ şanlı gördüğümüz isimler.

Buraya kadar oldukça at yazdık. Güne nefes aldırmanın zamanı geldi. 3 yaşlı İngilizlerin 1500 metre mesafede birincilik mücadelesi vereceği koşuda; ANADOLU ASLANI diyoruz. Nefes ve kondisyon yönünden harika durumda olan kalite safkan, winner jokeyi Özcan Yıldırım idaresinde potolayacaktır. ANADOLU ASLANI'na uygun rakipler. Adana'daki sığınma limanlarımızdan birisidir. Banko!

SIĞINMA LİMANIMIZ: ANADOLU ASLANI

Adana'da iki tekli bir kupon oluşturduk. Bankoları da art arda sıladık. 3 yaşlı İngiliz taylarının piste çıkacağı koşuda; safkanlar ilk yarış zaferlerini el etmek için tırnağından geleni sahada verecek. 1900 metredeki Maiden mücadelede; yarışın cazip isimlerinden birisi olan AŞK DELİSİ'ni şanslı görüyoruz. Safkan, idmanlarda dereceli işlere imza atmış. Sahada dilden dile aktarılıyor. Yazılsın. YEK TO RENK; KOŞMAZ!

Yeşiloba Hipodromu'nda uzun mesafeli koşular olacak. Kapanış da aynen bu şekilde olacak. 5 ve yukarı Arap atları 2000 metrede sahne alacak. Handikap 14 mücadelede; DARYÜZ, ILDIR BEYİ, MİHMANLI, BALÜZÜMLÜ, ŞEKERSULTAN, SONTOŞUR, AYBET ve BAYÇINAR'ı da yazıp Adana'da son noktayı koyalım.

AŞK DELİSİ, SON KEZ MAIDEN KOŞAR!

9 Ocak 2020 tarihinde; Yeşiloba Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük yarış tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

Adana ikinci altılı tahmini

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  2  5  1  3  1
 1  7  9      9
 4  5  8      6
10  6  3      7
 8 13  7     11
 2 10  4      4
 6  8  6     10
           8

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya