SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 09.01.2021 11:43

9 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul'da yapılacak koşularla devam edecek. İstanbul at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

9 Ocak İstanbul altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

Ülkemizde altılı ganyan heyecanı; 9 Ocak Cumartesi günü Adana'da başlayacak, İstanbul yarışlarıyla son bulacak. Adana'da umduğunu bulamayan yarışseverler için; iddialı bir İstanbul şablonu hazırladık. Asist Analiz yarış ekibi olarak; dersimize yine iyi çalıştık. İkramiyeye giden yolun şifreleri, ücretsiz şekilde sizlerle... Buyrun...

Keyifli bir İstanbul programı bizleri bekliyor olacak. 18.00'de koşulacak Handikap 14 yarışıyla altılı ganyan geyecanı start alacak. 1500 metredeki Handikap 14 koşusunda; 4 yaşlı Arap tayları birincilik mücadelesi verecek. Şans yanımızda olsun.

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yeni yıla kazanarak başlayan BEŞKAZALI, bunu alışkanlık haline getirebilir. Tabelanın abonmanı olan KARBATUR, günün sürpriz adayı MASTER, güçlü pedgrisiyle ANIL ABİ, KRAL ABUZER ve FARANELLİ'ye birer çarpı atıp İstanbul altılısına kalabalık bir başlangıç yapalım.

Şampiyon aygır Yonaguska adına düzenlenen koşuda; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. Yarış hayatını merhaba diyecek 9 safkana başarılar dileyelim. Tüyleri kadar koşsun. Ayakları yere düz bassın... Tay yarışları kapalı kutu koşulardır. Orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakıp KARAYAĞIZ, CHARMING MELODY, MEGIC MERLIN ve VIVAZORAN'a birer çarpı atalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Üçüncü ayakta; 5 ve yukarı Arap atları birincilik mücadelesi verecek. İstanbul'da seyirci zevki açısından müthiş koşular var. Onlardan birisi de 1400 metredeki Şartlı 5 yarışı olacak. Tüm safkanlar, formda. Formda deyip laf kalabalık yapmayacağız. ROMANOLUR, LOKUMOĞLU ve HİLALEDA'yı yazıp birinin gelmesini bekliyoruz.

Ali Akşit'i anacağımız koşuda; 4 ve yukarı Arap atları boy gösterecek. 2200 metredeki Kısa Vade 6 yarışında; kalite safkanların birincilik mücadelesi nefes kesecek. Nefes ve kondisyon yönünden güçlenen AFACAN ile ayağı doldurmaya başlayalım.

VELİEFENDİ'DE "AFACAN"LIK ZAMANI!

SÜLÜNBİKE, pilotu Tolga Yıldız ile geçilmiyor. Bugün de kazanıp totosuna bir birincilik daha ekleyebilir. Öncelik bu ikiliden yana olsun. Ardından MEHTAR, NİĞBOLU ve YETİM ALİ de yazılsın.

İkinci ayaktaki Yonaguska Koşusu'nun devamı, tabela yarışında gerçekleşecek. Bir önceki görece olarak daha zordu. Sığınma limanımızı, finalden bir önceki koşuda bulduk. Halis Karataş pilotundaki NEW WORLD, potoyu kimselere bırakmaz dedik. Sihirbaz bir sihir yapıp safkana ilk koşusunda aynayı ilk sırada geçirecektir.

TEK İÇİN TABELA AYAĞINA KADAR GELELİM!

Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı; Handikap 15 mücadelesiyle yapacağız. 4 ve yukarı İngiliz atlarının 2000 metrede piste çıkacağı koşuda; 11 safkan birincilik mücadelesi verecek. SIEMPRE GANADOR, SÖNMEZBEY, SECRET EAGLE, CİBO HAN, ETYOPYALI, HAPPY TIME ve COMANCHERO bütçeler dahilinde yazılsın.

9 Ocak 2020 tarihinde; Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  8  1  3  4
 5  7  2  5    1
 9  4  7  3    2
 3  6    4    5
 6      6    6
 1          9
           8

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya