SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

9 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 09.02.2021 11:31

9 Şubat 2021 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak koşularla devam edecek. Kocaeli at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

9 Şubat Kocaeli altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

9 Şubat Salı günü, Adana'da başlayan altılı ganyan heyecanı, Kocaeli'nde yapılacak at yarışlarıyla sona erecek. Adana'da umduğunu bulamayan yarışseverler için Kocaeli'nde nokta atışı yapacağınız bir şablon hazırladık. Son dakika Kocaeli altılısı, Asist Analiz farkıyla ücretsiz şekilde sizlerle...

Kartepe Hipodromu'nda 6 koşulu bir program var. Saatler 18.30'u gösterdiğinde; Kocaeli altılısı start alacak. 4 ve yukarı İngiliz atlarının Handikap 14 yarışı, 1500 metrede koşulacak. Dişilere mahsus koşuda; 12 kısrak sanhe alacak. Apranti kardeşlerimizin at bineceği mücadelede; MISS MATRA, PEGGY BUNDY, TİNEMİS, PRENSES ŞİRİN, İŞİN ASLI ce WIN FOR ELİF'i ayırmadan yazın.

KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

İkinci ayakta; 3 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 1800 metredeki Maiden mücadelede; 14 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Tabelanın abonmanı olan ANNEMANNEM, bugün şeytanın bacağını kırabilir. İstanbul'dan iyi durumda gelenRUN FOR RESPECT, sahada söylentisi olan İKİ BENLİ ile FITTY BALDY'nin ardından HEMAN'a da birer çarpı atılsın.

4 yaşlı Arap taylarının Şartlı 4 mücadelesi, 1400 metrede koşulacak. Son startında yakın ara geçilen DALGALI YELE, bugün aynayı ilk sırada geçebilir. uyumlu pilıtutla EDİTÖR, favorimizin en ciddi adayı olabilir. Son olarak moralli ALSERDİL'e de şans verelim.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

Dördüncü ayak, 4 ve yukarı İngiliz atlarının Şartlı 5 yarışına ev sahipliği yapacak. 1800 metredeki koşuda; 8 arıkan birincilik mücadelesi verecek. Sevdiği pist ve mesafede winner jokeyiyle sahaya çıkacak BABAYEGA, kazanma alışkanlığını bugün de sürdürebilir. Safkanı tek geçip ayağa nefes aldırabilirsiniz. Sağlam geçmek isteyenler; SPARTACUS, GEORGE BEST ve VILLAGE HOOF'a da yer versin.

Tabela ayağı, 3 yaşlı İngiliz taylarının Şartlı 4 mücadelesine ev sahipliği yapacak. 1200 metredeki tempo koşusunda; ES ROBERO diyoruz. Safkan formuyla göz dolduruyor. Güvenimizi hiç boşa çıkarmadı. Bugün de sığınma limanımız oldu. Banko!

ES ROBERO BUGÜN DE YÜZÜMÜZÜ KARA ÇIKARMAZ!

Kartepe Hipodromu'nda kapanışı Handikap 15 yarışıyla yapacağız. 5 ve yukarı Arap atlarının 1500 metrede vereceği birincilik mücadelesinde; ASARCIKLI, ÇEVİKKARDEŞLER, SARRAFŞAH, ULTRA, MİLYONER ve OĞLUMVOLKAN yazılsın.

9 Şubat 2021 tarihindeki Adana at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  9  3  2  1  3
 2 12  5  6   16
 1  4  6  8    5
10  1    1   10
11  3        9
 3          8

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya