SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da keyifli akşam

ALTILI GANYAN | 15.10.2019 17:54

Adana'da keyifli akşam

Adana'da 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan üçüncü koşudan itibaren start alıyor olacak. Adana'da güzel bir akşam olacak günü kazançlı kılarız inşallah... Herkese bol şans...

Altılı ganyan, tay koşusuyla start alacak. 2 yaşlı İngilizler'in Şartlı 1 mücadelesinde; 9 safkan yer alacak. Kapalı kutu bir yarış...

Sahada söylentileri olan isimleri önereceğim... Sahadaki ekip, PİTANE, ANGEL OF LION, LAS DANCER ve TEAR OF THE SUN'ı yazalım. Güçlü orijinleriyle yarışta sömz sahibi olmasını beklediğim isimler.

GÜLAYFER, BEYAZ BAYRAK-AYNA YAPABİLİR

3 yaşlı Araplar'ın Şartlı 3 mücadelesi; kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. 15 kısrak tırnağından geleni sahaya yansıtacak. GÜLAYFER, nefes ve kondisyonunu artırdı. Arap atlarına iyi binmesiyle bilinen Mahmut Turan ile bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Çayıra yatkın orijiniyle SAFKAYA'ya yer verelim derim. Doğu yarışlarında iyi bir görüntü verip Adana'ya gelen ATİKSEMRA; ilk kez çim pistte yarışacak. ANZILHA, bugün bombayı patlatıp kupon bırakmayabilir. Bir de PRENSES DERYA'yı yazalım derim.

ŞANSLI ÇOCUK GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

3 yaşlı İngilizler'in Handikap 16 mücadelesine geldi sıra... Güne nefes aldırabilecek bir ismi önererek başlayalım. ŞANSLI ÇOCUK, sevdiği pist mesafede; güne nefes aldırabilir.

Son iki yarşındaki yakın ara ikinciliğiyle daha da hırslanan kaliteli safkan, ekonomik kuponlarda tek yazılabilir. Ayağı sigorta etmek isteyenler, formda BRUCE WAYNE'i aman ha atlamasın. Yarışın başında liderliği alırsa sonuna kadar koruyabilir. Bir de güçlü ekürisinin de yardımıyla favorime en ciddi olabilecek isim BRUCE WAYNE'dir.

SÜRAT YARIŞI OLACAK, VAZİYET ALIN...

Geldik günün en keyifli ve süratli geçmesi beklenen yarışına... Son dönemin en formda kısrakları saatler 20.00'yi gösterdiğinde piste çıkmış olacak. 8 safkan tırnağından geleni sahaya yansıtacak.

Yarışa katılacak tüm isimlerin ayakları yere düz bassın diyelim. Haydi koşuya geçelim. Son yarışında geriden yaptığı ataklarla ipi göğüsleyen GÖNLÜM, seriye devam edebilir.

Harika formuyla göz dolduran BARİKAT, totosundaki birinciliklere bir yenisini daha ekleyebilir. Ve son olarak sahadan arkadaşlarla yaptığım konuşmalardan yansıyan EFELİ EMİNE'yi yazalım derim. Hazırlıkları hakkında çok iyi şeyler duydum. Bütçeniz dahilinde değerlendirin derim.

TABELADA CAZİP AT!

Ve geldik tabela ayağına... 4 yaşlı Araplar'ın Şartlı 5 mücadelesibde 8 safkan mücadele edecek. Cazip bir isimle başlamaya ne dersiniz?.. ALTINONUR, uzun süre sonra çimde start aldı.

Performansıyla göz dolduran kalite safkan, bugün kazanırı olan isimdir. Ardından performansıyla maşallah dedirten ve yarış severlerin AGF'de açık ara en çok güvendiği isim olan USTURA'yı yazalım derim. Deneyimli binicisiyle UÇURAN'ı da ekleyip final ayağına geçelim derim.

KAPANIŞA DİKKAT!

Kapanış yine kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. 3 yaşlı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesinde; 15 kısrak tırnağından geleni sahaya yansıtmaya çalışacak.

Formda YOSUN SULTAN, takip listemdeki AFBRİ, güçlü orijiniyle RENK FARKI, son yaraışında yakın ara geçilen SUMMER PICTURES ve PUZZLE ile ELOIN'i ekyelelim derim. Adana'da gününün kazançlı olması dileğiyle... Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Adana şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 9  2  1  2  1  13
 7  7  2  5  2  14
 4  3    3  5  10
 6  10        2
   4        1
           9

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya