SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da iki altılı, tek banko!

ALTILI GANYAN | 29.10.2019 13:48

Adana'da iki altılı, tek banko!

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var... Bu da demek oluyor ki Adana'da iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Yeşiloba'da; gün Maiden koşuyla başlıyor olaca. 2 yaşlı İngiliz tayları ilk yarış zaferlerini kazanmak için piste çıkacak. Safkanların ayakları yere düz bassın. Hepsine bol şans. Zorlu yarışlar var. Elimizden geldiğince cazip isimler önereceğim. Şans yanımızda olsun.

SONSUZUM İYİ DURUMDA...

Nefes ve kondisyonunu artıran SONSUZUM, iyi durumda start alacak. İlgilileri oldukça iddialı. Sahadaki arkadaşlar, aman onsuz kupon yapma dediler. Biz de öyle yapalım. Ardından TİMSAH...

Safkan, çok güçlü bir kan hattına sahip koşularında giderek tabelaya yaklaşıyor. Bence mutlaka yazalım. Bundan sonra da takibe alınsın derim. Son olarak da Adana'da iyi at binen isimlerin başında gelen Ali Kaçmaz ile start alacak KANİVAR'ı yazalım.

Geldik; 4 ve yukarı Arapları'ın Şartlı 5 mücadelesine... 1900 kumda koşulacak yarış. KÖRDÜĞÜM, nefes ve kondisyonunu artırdı. Son yarışında da yakın ara geçeldi.

Bugün şansızlığını kırabilir. İyice de dinlendirildi. Yazalm. Hatta ekonomik kuponlar tek geçebilir. Kuma yatkın orijiniyle UÇURAN, ardından da uzun bir aradan sonra kumda koşacak ŞERİFE ABLA'yı yazalım derim.

HARALI, AYNANIN ADAYLARINDAN...

Çimden; kuma... Kumdan da tekrar çime geçtik... 4 yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesindeyiz. 7 başarılı safkan piste çıkacak. HARALI, uzun mesafelerin başarılı ismi;. Müslüm Çelik idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir.

Bu arada; başarlı jokeyin Adana'da en çok yarış kazanan ismi olması safkanın iddiasını artıracaktır. Son yarışlarında adeta nal toplayan KALFALARBEYİ'ni de yanına ekleyin derim. Safkan bugün kötü yarışlarının izini silebilir. Sert binicisiyle bombayı patlatabilir.

HOLOSKO ŞEYTANIN BACAĞINI KIRABİLİR

Dördüncü koşudayız. İkinci altılı ganyan start alıyor... Hedefimiz ikinci altılı bu arada... 2 yaşlı İngiliz tayları sahne alacak. 10 safkan tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Hepsine bol şans... Çim-kum ayırt etmeksizin koşan HOLOSKO, bugün şansızlığını kırıp kazanabilir. Safkan çok durumda. İlk sıradan şablonlara yazalım.

BAY BAY HEPİNİZ; Ankara'dan kazanarak geliyor. Morallenmişken yazmamak olmaz. TEMUÇİN, son yarşında startta oyalandı.

Koşuya 2,5 boy geriden başlaması safkan için büyük handikap olmuştu. Bugün bunu tekrarlamazsa bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Tabelanın abonmanı haline gelen YARIŞ BEYİ, sevdiği mesafede kazanırı olan isimlerin başında yer alıyor. Ve MAGICIAN GOSHA'yı da yazıp zorlu ayağı geçelim.,

MAIDEN KOŞUYA DİKKAT!

Yine Maiden yarış... Kalabalık bir koşu... Orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla DINERO, NO CONTROL, İNTİKAM, CHIEF SEATTLE ve FERHATBEY'e birer çarpı mutlaka atalım.

Veee birinci altılı ganyan son bulsa da ikincisi devam ediyor olacak. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesine geldik. Sprinter yapısıyla REINA DE DIAMANTES çok iyi durumda.

İlk sıradan yazın. YOLDAŞKAYA, sevdiği pist ve mesafede fotolayabilir. MUŞŞİ, son yarışında yakın ara geçildi. Yüklerinden de kurtulmuşken birincilik elde edebilir.

Son yarışını uzunda kazanan BASRALI, azalan mesafede kazanabilir. Yarışın başlarında alacağı avantajı sonlarda da koruyup kazanabilir. Ve sert binicisiyle BENNATO da yazılıp rahat bir yarış izlenebilir.

GÜNÜN KALESİ BURADA

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesindeyiz... İstanbul, Kocaeli ve Adana arasında koşup formunu artıran BRUCE WAYNE'i yazalım. Ekürisi de çok formda. Bu ikilinin birlikteliği zaferle sonuçlanır görüşündeyim. Tek hakkımı bu koşuda kullanacağım.

Yarış kazanamamış isimlerin mücadelesindeyiz. Yani Maiden koşu... Maidenların gediklisi haline gelen DİMİTRA, şansızlığını kırıp ilk yarış galibiyetini yaşayabilir. Ardından formda JAHZARA ve RED HORSE'u yazıp finale geçelim...

Ve geldik; final ayağına... 3 yaşlı Arapların Şartlı 3 mücadelesine geldi sıra. Kalabalık bir koşu... GAMZEGÜL, TANNURUNKIZI, AŞKBELASI ve UÇAN FATOŞ; sahadan gelen isimler. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

Adana birinci altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 3  4  5  1  7  2
 4  5  1  3  11  5
 8  3    6  9  7
       4  2  9
       2  3  3
           

 

 

Adana ikinci altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  7  2  4  7  1
 3  11  5    10  12
 6  9  7    2  7
 4  2  9      6
 2  3  3      
           

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya