SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana'da bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 10.01.2020 12:00

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Adana, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ediyor. Adana yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

Adana'da bankolu gün!

Adana Yeşiloba'da 7 koşulu bir program var. Altılı ganyan ikinci koşudan itibaren start alacak. Altılı ganyan, 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 mücadelesiyle başlayacak.

Bu bir tay koşusu... Bu yüzden de kapalı kutu bir yarış. Tayların orijinleri ve sahadaki söylentilerine dayanarak bazı isimleri önereceğim. SAN BENİTO, WISEMAN, BE HAPPY, BOUJEE ve WHITE SPEAR'ı yazıp bu keyifli ayağı geçelim derim.

UZUNLARIN BAŞARILI İSMİ KING DADAŞ...

4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 14 yarışında; 10 safkan start alacak. Formda KING DADAŞ, uzun mesafeleri iyi koşar. Aman ilk sıradan yazalım. Kondisyon açığını gideren PURO'ya bir çarpı atalım. Tabelanın vazgeçilmezi olan IRON HEEL,  totosuna bir birincilik ekleyebilir. Son yarışında nal toplasa da RED WINNER'ı da ekleyin derim.

4 ve yukarı Arapların Satış 2 koşusunda 10 safkan start alacak. Artık kötü koşma lüksü kalmayan ÖZKARA'yı ilk sıradan yazalım. 'Matador' lakaplı jokeyi Ahmet Çelik ile DÜNÜR, güçlü pedigrisiyle KIZILTUĞ, tecrübe abidesi ANADOLUKAN ve YANTAR'ı da ekleyip bu kestirilmesi zor yarışı geçelim.

SİHİRBAZ, ATEŞBİBİ İLE KAZANIR

Geldik günün en yüksek ikramiyeli yarışına Adana Koşusu'nda önemli isimler yer alacak. Safkanların ayakları yere düz bassın diyelim. Ben banko tercihimi bu ayakta kullanacağım. ATEŞBİBİ, çok iyi durumda. Winner jokeyi Halis Karataş ile de start alacak. Ben bu ikilinin bugün de geçilmeyeceğini düşünüyorum. Banko.

Tabela ayağındayız. İlk ayakta olduğu gibi yine tay koşusuna sahne olacak. Sahadan bana yansıyan isimler şu şekilde: FOREVER ALONE, FIRAT ATEŞİ, DAINTREE, MY MIRACLE, KING ATLAS.

KAPANIŞ KALABALIK OLACAK. DİKKAT!

Adana Yeşiloba'da kapanışı; 4 yaşlı Arapların Handikap 14 mücadelesiyle yapacağız. Günün en kalabalık koşusu. Ben 4 isimle geçtim ancak siz güvendiğiniz isimleri yine ekleyin derim. Varsa şayet... ASLANSEDA, çok iyi durumda.

Müslüm Çelik idaresinde aynayı ilk sırada geçebilir. Performansıyla göz dolduran FUAT EFENDİ, gelirse kupon bırakmayacak GÜNPINAR ile SİLVERTAY'ı da yazıp güne nokta koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

Adana şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  1  2  6  5  5
 4  2  1    3 12
 6  3  4    1  6
 8  6  8    7  3
 3    5    4  

TUTAR: 140,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya