SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 13.06.2020 09:41

TJK'da altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Ankara'daki koşularla devam ederken 75. Yıl Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleri burada.

Ankara 75. Yıl at yarışı tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda iki altılı heyecanı yaşanacak. Biz ekip olarak tüm hazırlığımızı ikinci altılıya göre yaptık. 15.30'da koşulacak tay yarışında; 11 Aray atı sahne alacak. Kapalı kutu olan yarışta KAYIKÇI BERKE, VAROL HAN, UÇARŞAHİN ve ALEV TOPU'nu ayrımsız yazalım. Yeri olanlar BORABEY'e de bir çarpı atsın.

Günün en kalabalık ve çetin geçmesi beklenen koşuya BOGOTA ile başlayalım. Son yarışında yalın ara geçilmişti. Bu safkan çayıra bayılıyor. İlk sıradan yazalım.

Harika durumda olan FİLİBYA, güçlü orijiniyle BIRAK GİTSİN, idmanlarda dereceli işler yapan ROYALİZ, sprinter yapısına en uygun jokeyle start alacak LEOPON; bütçeler dahilinde yazılsın. BELLAGIO ANGEL ile BAY BAY HEPİNİZ'i de yeriniz kaldıysa ekleyin derim.

Geldik yine tay koşusuna... Orijinleri ve sahadaki söylentilerine bakarak; AĞAMSIN, RUMELİ HİSARI, SİVEREK HAN ve GÜNEŞİN GÜLÜ'nü yazalım.

Yazdık yazdık günün tekini açıklamaya geldi sıra... 3 yaşlı İngilizler'in Kısa Vade yarışında; başarılı safkanlar start alacak. MARS, sert binicisi Özcan Yıldırım pilotluğunda finishi ilk sırada geçer diyorum. Banko.

Ankara Barosu adına düzenlenen koşu günün günün kalabalık yarışlarından bir tanesi. Çimde çetin geçecek mücadelede; PİTANE, POETIC CHARM, LUNA LOVEGOOD, LAST CHANGE LADY, CEYLİNCAN kazanırı olan isimler. Bol şans.

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda kapanış; 4 ve yukarı İngilizler'in mücadelesine sahne olacak. Eküri destekli BRUCE WAYNE'ne derhal çarpı atılsın. Güçlü orijiniyle CARA VAGGIO ile DUELLO'ya çarpı atıp güne son noktayı koyalım. Şansımız bol olsun.

İkinci altlı

 1. ayak  2.ayak  3.ayak  4.ayak  5.ayak  6.ayak
 3  5  1  1 12  6
 8 14 10   13 11
 6 16  5    8  2
 1  2  8    7  
 2  8      2  
  13        
   7        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya