SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ankara At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 24.10.2019 12:30

Ankara At Yarışı Tahminleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan heyecanı 3. koşuyla başlayacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

75. Yıl'da aştılı ganyan, 3 ve yukarı İngilizler'in Handikap 15 yarışıyla başlayacak... Nefes ve kondisyon açığını gideren son iki yarışında da yakın ara geçilen PURO, bugün şeytanın bacağını kırıp aynayı ilk sırada geçebilir. Eküris de var onun desteğiyle rakiplerine göz açtırmaz gibi geliyor.

THE MATCHED, son yarışını kazandı. Moralli ancak son yarışını 50 kiloyla kazanmıştı. Bugün 60,5 kiloda start alacak. Ahmet Çelik faktörüyle yine de fark yaratabilir.

KING DADAŞ UZUNLARIN ETKİLİ İSMİ

Yazmakta fayda var. KING DADAŞ tam bir uzun mesafe atı... Bugün kazanırsa şaşırmam. Sevdiği mesafede sert jokeyiyle KARMA FELSEFESİ'ni de yazın...

Maiden mücadeleyle devam ediyoruz... Son koşularında yarış kazanacak kıvama kadar gelen çokça isim var. BLAZE AWAY, ALAZHAN, KEREM EYLE, KANEKONUN OĞLU ve GUMBALL bugün kazanırı olan isimlerdir. Safkanların ayakları yere düz bassın...

Ve geldik 4 yaşlı Arapların Handikap 17 mücadelesine... OVA KARTALI ile başlayalım safkan çok formda... Winner jokleyiyle aynanın en büyük adaylarından birisi.

ACIDİLLİ FATİH, KAZANMAYA AÇ!

Bence ilk sıradan yazalım. ACIDİLLİ FATİH diyorum... Totosuna bakmayın aldanırsınız. Uzun süredir zafere aç bu isim. Ben yazılması taraftarıyım.

Sahadaki arkadaşlar, MADALYON'u öneriyor... Çok iyi durumda olduğunu söylediler. Ve güçlü pedigrisiyle BÜLENT'i yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

Günün zorlu yarışlarından birisine geldi sıra... 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; çimin başarılı isimleri yer alacak...

Gönül isterdi ki hepsi deyip geçelim ancak bütçeler el vermiyor işte... Ben İREM SU ile MISS ELENİ'yi önereceğim. Tuttuğu atı olanlar yanına yazabildiğini yazsın.

Sıra geldi tabela ayağına... 3 yaşlı Arapların Kısa Vade 8 koşusundayız. Sevdiği pist ve mesadede TUMBUL ÇİÇEĞİ'ni yazalım derim. Winner jokeyiyle seriye devam edebilir.

KARDEŞCAN'A BİR MAŞALLAH...

Ardından totosuna bakıp maşallah dediğimiz KARDEŞCAN'ı ekleyelim. Kocaeli, Bursa ve İzmir'in ardından Ankara'da da kazanırsa sürpriz olmaz. Son olarak Arap atlarına iyi binmesiyle bilinen Mahmut Turan'ı yazıp finale geçelim.

Kapanış, günün en kalabalık yarışına ev sahipliği yapacak. Sözü çok uzatmayacağım... CAMBAZ, ALLORA, BLACK DRAGON ve IMBARCO'yu yazın derim... Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya