SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ankara At Yarışı Tahminleri ve Altılı Ganyan Analizleri

ALTILI GANYAN | 19.10.2019 14:13

Ankara At Yarışı Tahminleri ve Altılı Ganyan Analizleri

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; 8 koşulu bir program bulunuyor... Altılı ganyan heyecanı, 3. koşudan itibaren başlıyor olacak. Ankara'ya iyi hazırlandık. İnşallah gününüzü kazançlı kılarız... Şans yanımızda olsun.

Altılı ganyan, 3 yaşlı Araplar'ın Handikap 14 mücadelesiyle start alıyor olacak. 9 safkan, tırnağından geleni sahaya yansıtacak. KESVACANGÜN ile başlayalım derim.

GÜNÜN SÜRPRİZİ BURADA!

Son yarışlarında kendisinden geleni bir türlü veremed ancak winner jokeyini de yakalamışken bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Güne bomba bir isim önererek başladık. YARIMCALI ile devam edelim. Safkanın sahada söylentisi var. İyi hazırlandığına dair duyumlar aldım.

Son yarışını İstanbul'da koşan ve adeta nal toplayan UÇANBORFO, bugün fotonun en ciddi isimlerinden birisi olabilir. Safkan sevdiği pistte Samet Erkuş pilotluğunda kazanırı olan isimlerden birisi olur düşüncesindeyim. Son olarak da ZOR ZAMAN ve BUĞU'yu ekleyelim...

YAMAKLAR MÜCADELE EDECEK

3 ve yukarı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesinde; 8 safkan yer alacak. Bu koşu aprantilerin yer alacağı bir yarış olacak. Tüm genç binicilere başarılar dileyelim...

BONANZA, Adana'da son yarışını adeta yürüyerek kazandı. Moralli bir şekilde geliyor. İlk sıradan yazalım. Ardından güçlü orijiniyle BOEL ile THUMBS UP'ı yazıp bu keyifli koşuyu geçelim.

Geldik Maiden yarışa... 2 yaşlı İngiliz tayları ilk yarış zaferini kazanmak için piste çıkacak. Formunu artıran WANWISA, sert binicisiyle bugün Maiden'a veda edebilir.

TEMPO YARIŞINDA; ÜNSALHAN

Tempo koşularının üstadı Saadettin Boyraz, ÜNSALHAN ile fotonun adaylarından birisi olabilir. MARS, performansıyla göz dolduruyor. Yazılsın... En son da Maiden koşularının gediklisi olan SMILEY ROSE'a da yeri olanlar bir çarpı atabilir.

Ankara'da günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldik... Dünya Gıda Günü Koşusu; günün tek kupalı yarışı... 8 safkan, tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Herpsine bol şans...

Çok iyi durumda olan POETIC CHARM, SİYAH İNCİ ve PAST INSIDE ME'yi ayrımsız yazıp bu ayağı geçmenizi tavsiye ederim.

SIRA GELDİ BANKOYA!

Geldik; Ankara 75. Yıl'daki bankomuza... Grubun en performanslı isimlerinden birisi olan DALLAS'ı tek önereceğim. Ankara ile yaptığım telefon görüşmelerinde safkanın dereceli işlere imza attığı bilgisi verildi.

Çok da iddialı konuşuldu. Safkan orijini çime yatkın olsa da kumda da iyi koşan bir isim. Yarışın başında alacağı avantajı yarış sonuna kadar koruyup beyaz bayrak-ayna yapmasını bekliyorum.

Ve Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda; kapanışa geldik. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesinde; 11 isim yer alacak. FAHRENHEİT, AKAĞAÇ, KIZILTUĞ, ADINI SEN KOY ve ÖZAYBERK'i yazıp safkanlarımızın gelmesini bekleyelim. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

 

Ankara altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  10  8  2  2
 1  6  5  3    6
 6  5  3  1    10
 8    9      8
 9          1
           

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya