SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ankara'da tekim sağlam!

ALTILI GANYAN | 26.10.2019 09:45

Ankara'da tekim sağlam!

Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

75. Yıl Hipodromunda; keyifli bir program var... Ankarada'ki ilk yarış, 3 yaşlı Arap taylarının Şartlı 5 mücadelesiyle start alacak. Şans yanımızda olsun...

SUKAYA ile başlayalım derim. Safkanın tabela içi koşuları var. Ankara'daki arkadaşlar, safkanın iyi durumda olduğu bilgisini verdi. Ben ilk sıradan kuponuma yazdım.

HADİ GELKIZ!

GELKIZ, yarış seçilerek koşturuluyor. Son yarışında yakın ara geçilmişti. Bugün deneyimli pilotuyla beyaz bayrak-ayna yapabilir. Ve ardından da CECELİ... İlk startında ikinci olmuştu.

Ardından daha istekli hırslı çıktığı yarışı adeta yürüyerek kazandı. Bugün de kazanırı olan isimlerden bir tanesi. Son olarak form tutan BAŞAR'ı yazalım. Spriter yapısına uygun jokeyiyle aynayı ilk sırada geçebilir.

Kısa mesafe koşularıyla devam ediyoruz. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 22 mücadelesinde; 7 başarılı safkan mücadele edecek.

Bu pistte koşmayı çok seven ve son iki yarışını da kazanıp duble yapan İZ BIRAKAN bugün de seriye devam edebilir.

LET HER GO, son yarışını sert grrupta kazandı, bugün de kazanmaya aday isimlerden bir tanesi. Bomboş kilosuyla ŞPİLDAT'ı yazmanızı tavsiye ederim. Kaliteli safkan çok formda. Aman ha yazalım derim.

ÖMER'İ ANIYORUZ...

Ve Ömer Kaya'yı anacağımız koşuya geldi sıra... 2016'da Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda attan düşüp beyin kanaması geçirmişti Ömer Kaya... 30 yaşında hayata gözlerini yuman Ömer Kaya'yı anacağız bugün...

Ben bu ayakta HEPSİ yazılması taraftarıyım. Yine de sıralamamı yapayım sizler de bütçeniz dahilinde değerlendirin... MINE OF FIRE, BOOGEYMAN, MADENCİ, ORDER OF THE ROSE, SKY MOON.

İkinci altılı ganyan başlıyor... 4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesindeyiz... PRATİK NEVZAT, uzun mesafelerin başarılı ismidir.

Eğer koşuda liderliği erkenden alırsa; aynayı ilk sırada geçebilir. İDEALİST, nefes ve kondisyon açığını da gidermişken bugün rakiplerine ters köşe yapabilir.

ÖZPAR YÜKLERİNDEN KURTULMUŞKEN YAZILIR

ÖZPAR, bugün yüklerinden de kurtulmuşken bombayı patlatabilir. Yazalım. İNANLIM; son yarışının izlerini silebilir.

Bariyer dibini yakalarsa; rakiplerine geçmiş olsun. Son olarak da BUDUNALP... Orijinin hakkını verme zamanı geldi bu safkanın... Bir çarpı da ona atın.

Maiden koşu... Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne alacak bir koşu... 12 İngiliz tayı ilk yarış zaferlerini kazanmak için piste çıkacak. Yarışa katılacak kısraklara şimdiden başarılar dilerim...

HAFOCAN, ICONIC, AMAN AMAN, BELLAGIO ANGEL, ÖZEL ve SPIRIT OF THE SKY'ı yazıp koşunun keyfini çıkaralım derim. Ben, at yazılmaktan kaçınılmaması taraftarıyım.

Ve geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Ankara Kalesi Koşusu'nda 9 safkan, ikramiyeyi ahırına götürmek adına tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Safkanların ayakları yere düz bassın...

GÜNÜN KALESİ BURADA!

Yarış zorlu ancak ben tek tercihimi bu ayakta kullanmaktan yanayım... Günün kalesi olarak GOOD CURRY'i görüyorum... Başarılı safkan etle tırnak gibi olduğu jokeyi Halis Karataş ile beyaz bayrak-ayna bekliyorum. Bende tek...

Bir açık yarış daha... Prof. Selahattin Batu adına yapılacak koşuda; İngiliz tayları piste çıkacak. Ben bu yarışta da; lapatmaktan yanayım...

Ben yine sıralamamı yapacağım siz bütçeniz dahilinde değerlendirin... FIRE OF WORLD, TRİLYA, CONTENDER, HASANET...

Günün bir başka yüksek ikramiyeli yarışına geldi sıra... Eskişehir Sanayi Odası adına yapılacak koşuda; 11 safkan boy gösterecek.

Çim-kum ayırt etmeden koşup kazanan FLASHING GIRL, MALONES, INNOVATION ve VIOLIN SONATA; kazanırı olan isimler. Bu 4'lü yeterli olacaktır.

Ankara 75. Yıl'da günü Maiden yarışla kapatıyoruz... BET, AMBUSHER, INSIGNIA, MEZGUAŞE ve NAZARE; Maiden'dan çıkmaya aday isimler. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Birinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  3 1  4  1
 5  4  5  7  5  
 3  7  1  5  1  
 1    2  4  2  
     4  8  10  
         12  
           

 

 

İkinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  4  1  2  1  2
 7  5    5  4  1
 5  1    1  9  6
 4  2    3  11  7
 8  10        8
   12        
           

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya