SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bursa At Yarışı Tahminleri ve Altılı Ganyan Analizleri

ALTILI GANYAN | 21.10.2019 12:27

Bursa At Yarışı Tahminleri ve Altılı Ganyan Analizleri

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda 7 koşulu bir program var... Altılı ganyan 2. koşudan itibaren başlıyor olacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Haydi koşulara geçelim... Günün ilk yarışı 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesiyle başlıyor olacak. Aprantilere mahsus bir koşu...

Uzunların başarılı ismi; LION FLAG sıkleti ağır olsa da bu kiloların üstesinden gelmiş bir safkan. Berkan Çığla gibi başarılı bir aprantiyle bugün fotoyu ilk sırada geçebilir.

Son yarışını İstanbul'da sert grupta koşup kazanan IN THE NAVY, bombayı patlatmıştı. Bugün de moralli çıkacak piste seriye devam edebilir.

WIN FOR ME, çayıra bayılıyor... Safkan, bugün kazanıp özlediği birinciliğe uzanabilir. Son olarak BAŞ BELA'yı yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

MAIDEN YARIŞA DİKKAT!

Ve geldik Maiden koşuya... 13 İngiliz tayı, piste  çıkacak. İlk yarış zaferlerin kazanmak için tırnaklarından gelen sahaya yansıtacaklar. Ayakları yere düz bassın. Eküri destekli SET ME LOOSE'u yazarak başlayalım. Bu arada; aprantilikten jokeyliğe adım atan Mertcan Çelik kardeşimize de başarılar dileyelim. SET ME LOOSE ile beyaz-bayrak ayna yapabilir.

Maidenlar'ın gediklisi haline gelen YELBEGEN, sahada söylentisi olan SARAYLI KIZ, sprinter yapısı ve sert binicisiyle DES RANGILA, orijinin hakkını vermesinin zamanı gelen AKÇALAR GÜZELİ ve THEIA'yı ayrımsız yazalım derim.

KIRMIZIBAHÇE BEYAZ BAYRAK-AYNA YAPABİLİR

3 yaşlı Arapların Kısa Vade 6 yarışında formda isimler start alıyor alacak. Sprinter yapısıyla KIRMIZIBAHÇE, beyaz bayrak-ayna yapabilir. MEHTAR, son yarışının izlerini silebilir.

Bence kuponlarda mutlaka yer verelim. GÜNEŞİ GÖRDÜM, artan nefes ve kondisyonuyla fotoyu zorlayan isimlerden birisi olabilir. Son olarak da sn dört yarışında da üçüncülüğe abonman olan AYLİZ, bu kez şeytanın bacağını kırıp kazanabilir.

2 yaşlı İngiliz taylarının Kısa Vade 8 koşusu, 1200 metre çimde koşulacak. Düzlükten başlayacak yarışta; 6 safkan yer alacak. Son yarışlarında rakiplerine oranla daha sert gruplarda koşan ve iyi görüntüler veren VAHŞİ KIZ, bugün kazanıp moral bulabilir.

Özcan Yıldırım gibi usta jokeyiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir. Ben günün en bankosu olarak bu safkanı düşünüyor ve öneriyorum...

MAVİZAFİR'E DİKKAT

Tabela ayağına geldi sıra... Formda isimlerin mücadelesine sahne olacak bir yarış bizleri bekliyor olacak. Çetin geçmesini beklediğim bu koşuda; MAVİZAFİR'i yazarak başlayalım derim.

Sprinter yapısıyla kazanırı olan bir isim. Son iki yarışını kazanıp morallenen SONTOŞUR, seriye devam edebilir. Yine formunun zirvesinde olan IT MAY RAIN ve YARAMAZ'ı yazıp final ayağına geçelim derim.

Kapanı Maiden yarışa sahne olacak. Kalabalık ve zor bir yarış. FATİHİN GÜLÜ, JANIMSIN, SKY WOMAN, THE BEST BUSE ve GÜLPEMBE'yi ayrımsız yazalım derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Bursa altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  9  8  1  7  3
 8  13  2    6  8
 3  8  1    4  11
 1  5  6    3  12
   1        6
   10        
           

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya