SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bursa'da bankolu kapanış!

ALTILI GANYAN | 06.01.2020 12:01

Bursa'da bankolu kapanış!

Bursa Osmangazi Hipodromu'nda keyifli bir program var. 7 koşulu bir program var. İkinci koşudan itibaren altılı ganyan başlıyor olacak. 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesinde; 10 kısrak piste çıkacak.

Bursa kaba kumuna bayılan STRONGER, winner jokeyini de yakalamışken kazanmayı hatırlayabilir. Nefes ve kondisyon açığını gideren DIVINE BEAUTY, güçlü pedigrisiyle MISS BALKAN, eküri destekli FILIBELI, son yarışlarında formunu yükselten ve tabelanın abonmanı haline gelen POWER OF ANGELS ile THREE CAT'i de bütçeler dahilinde yazalım derim.

GÜÇLÜKAYA'NIN SON MAIDEN'I OLUR

Geldik henüz yarış zaferi kazanamamış isimlerin Maiden mücadelesine... 9 safkan koşuya katılacak. Sık kışup nefes ve kondisyon açığını gideren GÜÇLÜKAYA, etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle bugün ilk yarışını kazanabilir. Risk alıp tek yazabilirsiniz. Ben yine de sigorta niyetine KUPACI ile ÖZDEMİR AĞA'yı önereceğim. İki safkan hakkında sahacdaki arkadaşlardan iyi şeyler duydum.

4 yaşlı Arapların Şartlı 2 mücadelesinde; 6 kısrak boy gösterecek. Son yarışını adeta yürüyerek kazanan GUPSE, tecrübeli aprantisi Halil Kaplan idaresinde yine kazanıp seriyi sürdürebilir. Ardından uyumlu jokeyiyle koşuya katılacak OLGUN KIZ ile güçlü pedigrisiyle BUKEFALOS'a da bir çarpı atıp bu keyifli koşuya son verelim derim.

GÜZELİM BEYAZ BAYRAK AYNA...

3 yaşlı İngilizlerin Handikap 13 yarışındayız... 6 isim koşuda yer alacak. Performansıyla maşallah dedirten GÜZELİM, beyaz bayrak-ayna yapabilir. Bomboş kilosuyla CANMİRA ve son yarışını kazanıp moral depolayan PETROCELLI'ye de bir çarpı atın derim.

Tabela ayağına geldik. 4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; 9 safkan sahaya çıkacak. Bu yarış Yamak 1'lere mahsus bir koşu olacak. Yani aprantilere özgü olacak. Eküri destekli RENGÜL'e bir çarpı atarak başlayalım. SELDANINOĞLU, karakaplı defterden yansıyanlarda bugün olarak not edilsin.

BANKOYU SONA SAKLADIK

ŞİMŞEKKRAL, sevdiği Bursa kaba kumuna kavuştu. Sprinter yapısıyla aynayı ilk sırada geçebilir. KARAŞÖVALYE, iyi durumda yazalım. AKAĞAÇ, son yarışında yakın ara geçildi. Artarak formu da yükselirken bir çarpı atalım. Son yarışını kazanan TOROSDAĞI'nı da ekleyelim. Sigortamız olsun.

Geldik mi Bursa Osmangazi'deki kapanışa... Maiden bir yarış olacak. Performansını artırıp yarış kazanacak kıvama gelen MİHRİBANKAYA, kazanıp beklenen yarış zaferini elde edebilir. Bu safkan Bursa'da bugün geçilmez. Osmangazi'de günün bankoyla kapadık. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

Bursa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  3  4  4  7  3
 7  8  5  6  8  
 3  5  2  2  4  
 1        3  
 8        1  
 5        5  

TUTAR: 68,04

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya