SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Diyarbakır için cazip isimler...

ALTILI GANYAN | 29.10.2019 10:12

Diyarbakır için cazip isimler...

Diyarbakır Hipodromu'nda 9 koşulu bir program var... Bu da demek oluyor ki Adana'da iki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Ancak tüm hazırlığı ikinci altılıya göre yaptık... Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Diyarbakır'da ikinci altılı ganyan, 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesiyle start alıyor olacak. EL FUEGO çok iyi durumda... Safkan iyi bir sprint atı. Hazır yüklerinden de kurtulmuken bir beyaz bayrak-ayna yapabilir. Eküri destekli de koşacak. Yazalım ilk sıradan...

OTANTİK BİR HAVA KATABİLİR

Grubun en tecrübeli ismi OTANTİK, bugün kalitesini sahaya yansıtabilir. Nefes ve kondisyon açığını gideren DEUCALION, deneyimli pilotuyla kazanabilir. Ve bomboş kilosuyla GREEN VOILETTE'yi yazıp ilk ayağı geçelim.

4 yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesinde; 14 safkan yer alacak. Oldukça kalabalık bir koşu... Kısa mesafe olduğu için geçişlerde sıkıntı olabilir. Bence ayağı kalabalık tutalım. VEDATAĞA'nın güçlü orijinin hakkını verme zamanı geldi. Kötü gidişe bir dur demesini bekliyorum.

DEHİBE HANIM KİLODAN ETKİLENMEZ

TASARIMCI, son yarışında yakın ara geçildi. Sprinter mesafesiyle yarışta söz sahibi olabilir. DEHİBE HANIM, son yarışını Caner Tepe ile kazandı. Sıkleti ağır olsa da; kısa mesafede etkilenmez diyorum. Ve son yarışını adeta yürüyerek kazanan OĞLUMRECEP'e de şans verelim.

Günün tek kupalı yarışı... Adalet Koşusu'nda 11 safkan boy gösterecek. Formda isimlerin mücadelesine sahne olacak yarışta; moralli BABA ABDULLAH ile başlayalım.

Eküri desteği de var. Son yarışını da kazanıp morallenmişken ilk sıradan yazalım. Ardından nefes ve kondisyonunu bulan RED REBEL, yarışın tecrübeli isimlerinden AKINŞAH ve SUERTO'yu yazalım.

YELLOW FATHERLY SEVDİĞİ PİSTTE

Ve geldik tay yarışına... 2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; YELLOW FATHERLY'i yazarak başlayalım derim. Sevdiği pist ve mesafede kazanır diyorum.

Son yarışını Elazığ'da koştu. Alışık olduğu piste geri döndü. Kazanır diyorum. Favorim. Cazip bir isim ve güne nefes aldırabilir düşüncesindeyim. Yanına sigorta isteyenlere; ilk yarışında beyaz bayrak-ayna yapan BIRAKIN GİTSİN'i yazın derim.

Geldik Maiden  koşuya... 3 yaşlı Arapların Maiden mücadelesinde; orijinleri ve sahadaki söylentileri itibarıyla MİR MELİSİM, YELİZKIZ, SONSİMA ve ADUL'u yazıp geçelim. Bu 4 isimden birisi kazanıp ilk yarış zaferini elde edebilir diyorum.

KIRIM AY'A JOKEYİ 'YARDIMCI' OLABİLİR

Geldik kapanışa... 3 yaşlı Arapların Şartlı 5 mücadelesi, kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. KIRIM AY, bölgenin en iyi at binicilerinden birisi olan Ferit yardımcı idaresinde çıktığı gibi kazanabilir.

Ardından son yarışını rahat kazanan ÇELİKGİBİ, güçlü orijiniyle ŞUBAT ÜÇ, tabelanın abonmanı olan DÜLUCAN, formda YILMAZ HOCA ve AGRİN'i yazıp Diyarbakır'da güne nokta koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Diyarbakır ikinci altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 13  6  9  5  10  1
 8  3  5  2  13  4
 1  1  8    11  9
 12  4  7    1  5
           10
            3

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya