SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Kocaeli akşamı bu tekle güzelleşir!

ALTILI GANYAN | 09.09.2019 18:21

Kocaeli akşamı bu tekle güzelleşir!

Kocaeli Kartepe’de zorlu bir programla karşı karşıyayız… 8 koşulu programda; altılı ganyan üçüncü koşuyla start alıyor olacak.

Kartepe’de altılı ganyan heyecanı Maiden koşuyla başlıyor. Dokuz İngiliz kısrağı ilk yarış zaferini yaşamak için tırnaklarından geleni sahaya yansıtacaklar. Safkanların ayakları yere düz bassın diyerek başlayalım koşuya…

İlk startında kazanır gözüyle bakılan 9 numaralı REAL NORTH, koşuyu üçüncü tamamlamıştı. Gayet iyi bir görüntü veren safkanı ilk sıradan kuponlara ekleyelim derim. Bölgede iyi at binen Gökhan Bektaş tercihin bineceği 6 numaralı MOONRAKER, iki kez koşup nefes ve kondisyonunu artıran ve yarış kazanacak kıvama geldiğine inandığım 2 numaralı CANDY GIRL, 4 numaralı GALLOP TO WIN ile 1 numaralı AKÇALAR GÜZELİ’ni yazıp bence bu zorlu ayağı geçelim derim.

 

3 yaşlı Araplar’ın Handikap 14 mücadelesine geldi sıra… Kalabalık koşulu bir program… 5 numaralı SİNSİÇAKAL, sert gruplarda koştu. Totosuna bakıp aldanmayın… Ben bu yarışta; rakiplerinin önünde görüyorum bu safkanı…

6 numaralı POYRAZIN RÜZGARI, sevdiği mesafede kupon bırakmayabilir. Son yarışını adeta yürüyerek kazanan 4 numaralı KAYALASKA, winner jokeyini yakalayan 3 numaralı EYLÜLÜMCAN ve 9 numaralı NASİRHAN; bu ayakta şans tanıdığım isimlerdir.

 

Sahada söylentisi olan 3 numaralı MEZİTHABER ile başlamakta fayda var. Sahadaki arkadaşlar, safkanın bugün kazanmasını bekliyorlar. Ben de ilk sıradan yazayım dedim. Kötü gidişe bir dur diyecektir.

7 numaralı YAZ AĞASI, son iki yarışında yakın ara geçildi. Bugün Mehmet Kaya pilotluğunda; muhteşem performansını taçlandırabilir. 8 numaralı EGENİN ASLANI, son yarışta harikalar yarattığı apranti kardeşimiz Mertcan Çelik ile bir kez daha start alacak. Bu ikili, seriyi sürdürebilir. Ve son olarak gelirse kupon bırakmayacak 6 numaralı ULUKAAN’ı ekleyelim derim.

 

Uzunların başarılı ismi 3 numaralı BİŞKEKHAN’ın güne nefes aldırabileceği görüşündeyim. Son iki startında İstanbul’da önemli rakipleri ardından bırakan kalite safkan, winner jokeyi Mehmet Kaya ile seriyi sürdürebilir. Ekonomik kuponlara tek önerimdir. Ayağı sigorta etmek isteyenler, 5 numaralı GÜRGÜR BABA’yı yazıp yarışın keyfini çıkarsınlar derim.

 

Tabela ayağında; 3 numaralı POER KING’i banko önereceğim. İzmir ve Bursa’da art arda kazanıp Kocaeli’ye gelen tecrübeli safkan Gökhan Bektaş idaresinde bugün de kazanıp serisini Kartepe’de sürdüreceği görüşündeyim.

 

Kocaeli akşamında; final ayağına geldik. Birbirinden zorlu koşuların olduğu Kartepe’de 6. ayak kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak. 3 numaralı BELENUS, 9 numaralı SHINING STAR, 10 numaralı TUĞÇENİN SEVGİSİ, 5 numaralı FEARLESS GIRL ve 6 numaralı RED TIDE’ı yazıp seçimlerimizden birinin gelmesini bekleyelim… Şansınız bol, kazancınız daim olsun…

 

 

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 9  5  3  3  3  3
 6  6  7  5    9
 2  3  8      10
 4  9  6      5
 1         6
           

 

tutar: 70,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya