SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Elazığ'da cazip tek

ALTILI GANYAN | 16.10.2019 16:44

Elazığ'da cazip tek

ELazığ'da 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan üçüncü koşudan itibaren start alıyor olacak. Elazığ'da güzel bir akşam olacak günü kazançlı kılarız inşallah... Herkese bol şans...

4 ve yukarı Araplar'ın Handikap 14 mücadelesinde 11 kısrak tırnağından geleni sahaya yansıtacak. Herkese şimdiden bol şans...

SONSEVİNCEK GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Sevdiği pist ve mesafede SONSEVİNCEK; winner jokeyini de yakalamışken fotolayabilir. Güne nefes aldırabiliriz SONSEVİNCEK ile... Eküri desteği de varken değerlendirilebilir. Ağır kilodan etkilenebilir düşüncesiyle yanına bir at yazabiliriz.

KIMIZ, grubun deneyimli isimlerinden... Tabelanın gerisine düşmeye başladı... Bugün toparlanabilir. Ardından "yaşlı kurt" HAYATNUR, son yarışında yakın ara geçildi. Safkan, yarış seçilerek koşturuluyor. Denenebilir.

HIZLI ZELİŞ, kuma yatkın orijiniyle kazanıp kupon bırakmayabilir. PARASAÇAN, formunu yakaladı. Nefes ve kondisyon açığını giderip kendisini buldu. Son olarak da güçlü pedigrisiyle BİNDALINGÜLÜ'nü de ekleyip ilk ayağı geçelim.

ISTANBUL HOUSE FORMDA

İlk koşu ihtiyar delikanlıların yarışıydı. Sıra geldi; 3 ve yukarı İngilizler'in Handikap 15 mücadelesine... Bu da kalabalık bir koşu.

Son yarışını kazanan ISTANBUL HOUSE, Diyarbakır'dan formda geliyor. Sıkleti ağır olsa da; winner jokeyiyle Elazığ'da da seriyi sürdürebilir. Giderek formunu bulan ve eküri desteğini de ardına alacak olan TİRAN, kazanmayı hatırlayabilir.

SUPREME, sıkleti ağır olsa da daha önce bu kiloların üstesinden gelen başarılı bir safkan... Necmi Altın gibi bölgede iyi at binen pilotuyla tabelayı tehdit edecektir.

ORANGE BLOSSOM, yarış severlerin gözünden kaçsa da iyi hazırlandığına dair duyumlar aldım. Önermesi bende kararı sizden. Son olarak da bomboş kilosuyla bir çarpı da AMIGDALA'ya atalım.

ROJHAT KIZI YAKALANMAZ

Geldik 4 ve yukarı Araplar'ın Şartlı 4 mücadelesine... Yarış severler, 1 ismin üzerinde yoğunlaşsa da; ben cazip bir ismin bu ayak için yeterli olacağı görüşündeyim...

Haydi açıklayalım tekimizi. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyini yakalayan ROJHAT KIZI; aynanın en ciddi rakibidir. Dinlenmiş ve zihinde olduğu yönünde bilgiler aldım. Ben banko diyorum.

İlk üç yarış, 1900'de koşulacak. Ve bu koşuyla beraber mesafe daha bir kısaldı. 2 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak... 10 kailiteli ismin mücadelesi nefes kesecek. Sprinter yapısıyla ZELİŞ SULTAN diyorum...

ZELİŞ SULTAN KAZANMAYA HAZIR

1,5 aylık arası var safkanın... İyi dinlendi... Tüm sıkıntılarından da arındı. Ben ilk sırada yazılması taraftarıyım...

Ardından son iki yarışını kazanıp moral depolayan COME OUT GIRL, performansıyla dudak ısırtan DEM DEM ve son yarışını baz almadığım ÖNDERYE'yi yazıp tabela ayağına geçelim derim.

5. ayak Maiden yarışa ev sahipliği yapacak. 9 safkan koşusa yer alcak. BABASININ KIZI, NİTRO CAN, AĞAYUSUF, ROJA ve MİRBERRİ'yi değerlendirmenizi öneririm.

FATİH REİS KOŞMAYACAK

Sıra geldi kapanışa... 3 yaşlı İngilizler'in Şartlı 4 mücadelesi; zorlu mücadelelere gebe. At yazmaktan aman ha kaçmayın. Bu arada FATİH REİS, yarıştan çıktı. KOŞMAYACAK.

Son iki yarışında yakın ara geçilen RED WINNER, bugün şeytanın bacağını kırıp kazanabilir.

Yarışın başka ekürili koşacak isimlerinden WILD WEST, kondisyonunu bulan GÜNEYCAN, güçlü pedigrisinin hakkını verme zamanı gelen DAMARIS ve ITS MY LIFE'ı yazıp güzel Elazığ akşamına bir nokta koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

Elazığ şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  2  5  10  5  2
 2  7    5  4  9
 3  3    1  1  13
 1  8    3  8  12
 8  12      3  6
 6          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya