SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Tekim güne nefes aldırır!

ALTILI GANYAN | 09.10.2019 15:46

Tekim güne nefes aldırır!

Elazığ'da 7 koşulu bir program bizleri bekliyor olacak... 2. koşudan itibaren altılı ganyan heyecanı yaşanıyor olacak.

İlk ayak; 4 yaşlı Araplar'ın Şartlı 3 mücadelesine ev sahipliği yapıyor olacak. Uzunların başarılı ismi olan DUNDAS, son koşusunun izlerini silebilir. Ekürisinin de vereceği destekle özlediği yarış birinciliğini elde edebilir.

Sıkleti ağır olsa da dha önce bu kiloların ütesinden gelmiş JOKERTUMBUL, winner jokeyini yakalayan ÖVÜNÇCAN ile AKTAŞOĞLUMSUN'u yazıp ilk ayağı geçelim...

İkinci koşu; 3 ve yukarı İngilizler'in Şartlı 3 mücadelesine sahne olacak. BABAREŞİT son yarışını Diyarbakır'da koşup adeta nal toplamıştı... Ben bunun pisti yadırgamasından kaynaklandığını düşünüyorum. Bugün daha iyi koşup kazanır düşüncesindeyim.

Son yarışında yakın ara geçilen AMIGDALA, güçlü mü güçlü orijiniyle UÇANOK ve VIKING MAN'i de ekleyip bu keyifli geçmesini beklediğim koşuyu geçelim.

ELAZIĞ'DA GÜNÜN BANKOSU BU AYAKTA

Günün en süratli koşularından bir tanesine şahitlik yapacağız... Son yarışını Diyarbakır'da koşan ve adeta yürüyerek rakiplerini gerisinde bırakan KIRIM AY, bugün de kazanacaktır. Eküri desteğinin de yer alacak olması, yarıştaki iddiasını artıracaktır. Bir beyaz bayrak-ayna bekliyorum...

Ve geldik günün tek kupalı yarışına... Elazığ Üzüm Festivali Koşusu'nda; performansları hayal kırıklığı yaratan isimler yer alacak. Hepsi de kazanıp kötü gidişe bir dur demek isteyecektir. Sadahan bazı arkadaşlarla konuştum...

CHEAT HAKKINDA ÇOK İYİ DUYUMLAR VAR

CHEAT idmanlarda ışıltılı işlere imza atmış 'aman ha değerlendir' diye bana iletildi. Sprinter yapısıyla LOMBARDI, moralli SAWYER, güçlü pedigrisiyle TEKDALIN İZİ ile Arap GÜLDÜRGÜLDÜR'de yakalanan başarıyı bu kez de İngiliz GÜLDÜRGÜLDÜR'ünden bekliyorum. Ekleyelim.

Tabela ayağı, Maiden koşuya ev sahipliği yapacak. Henüz yarış kazanamayan isimlerin yer aldığı koşuda; ÖLÜKIZIN DANSI, FLOOD GIRL, DELAL GIRL, RISE OF SILENCE ve SARIKAMIŞ'ı da ekleyelim derim.

Kapanışa geldi sıra... Kalabalık bir yarış... Elimizden geldiğince çok isme yer verelim derim. Takip atım ÇELİKYURT, orta mesafenin başarılı ismi SEYDO BABA, güçlü pedigrisiyle SARIBELA, iyi ellerde bu yarışa hazırlanan MARVIN, formda SAKARBAŞI, FATİH REİS ile SÜRMELİ BEY'i de ekleyip Elazığ'da zorlu güne nokta koyalım derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

Elazığ şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  5  4  1  9  1
 1  9    4  6  4
 4  11    3  4  14
 6  12    9  10  6
       8  11  2
           3
           8

 

tutar: 140,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya