SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Elazığ'da zor güne banko!

ALTILI GANYAN | 02.10.2019 16:27

Elazığ'da zor güne banko!

Elazığ programında, 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan, 3. koşudan itibaren başlayacak... Yarışlara dair tahminlerimiz burada...

İstanbul'da umduğunu bulamayıp şansını Elazığ'da denemek isteyenler buraya... Sahada söylentisi olan isimleri sizlere önererek günü Elazığ'da kazançlı kapatmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

İlk yarış, 4 ve yukarı Araplar'ın Şartlı 3 mücadelesine sahne olacak. "Yaşlı kurt" DALLICALI, tecrübesiyle yarışta söz söylebilir. CATCH MONEY, ilk kez çıktığı Elazığ kumunda tabela yapamasa da bu kez daha hazır çıkacak. Sahadaki arkadaşlarla yaptığım telefon konuşmalarında safkanın iyi durumda olduğu bilgisini aldım. Eküri destekli MELEKPER ve YALAZBEYİ'ni de ekleyip ilk ayağı geçelim derim.

Günün en zor koşusu... Ne olacağını kestirmek de güç... YAŞARIN OĞLU, ESENTEPELİ, SONESEN, UÇANFIRTINA, EFEMOĞLU ve FAİK BABA sırlamasını bütçeler el verdiği ölçüde yazalım derim.

Doğu yarışları kestirmesi zor olsa da; sahadaki arkadaşlardam gelen bilgilerle gününüzü kazançlı kılmaya çalışacağım... Son iki yarışını kazanıp duble yapan BETONAYAK, seriye devam edebilir. OĞLUMRECEP, artık pedigrisinin hakkını vermeli... Deplasmandan gelen takip atım OZANEFE'yi aman ha yazalım. Son olarak da TASARIMCI'yı yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

PEACE TRAIL ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAR!

Ve henüz yarış zaferi bulunmayan isimlerin yer aldığı koşuya geldi sıra... 2 yaşlı İngilizler'in Maiden mücadelesinde tek hakkımı kullanacağım...

Yarış hayatında üç kez koşup üçünde de yakın ara geçilen PEACE TRAIL, bugün şeytanın bacağını kırar düşüncesindeyim... Rakiplerine göre daha pişkin ve daha hırslı... İlgilileri bu şansızlığı kırmak adına jokey değişikliğine de gitmişken kaçırmayın derim.

3 ve yukarı İngilizler'in Handikap 16 mücadelesine geldi sıra... Formda isimlerin yer aldığı bu zorlu ayakta; sıralamayı dikkate almanızı tavsiye ederim: TUBAN KAMA, FEDAİ, SUPREME ve CUPIDS ARROW.

Kapanış, 4 ve yukarı Araplar'ın Handikap 16 mücadelesinde; ROJHAT KIZI'nı yazarak başlayalım. Sevdiği mesafede kazanabilir. Son yarışının da izlerini silmesini bekliyorum.

ŞENALP son yarışında kendisine güvenenleri hayal kırıklığına uğratsa da bugün tırnağından geleni sahaya yansıtacaktır. Güçlü orijini ile HACIVAT, yüklerinden biraz da olsa kurtulan KILÇIK ve ALOĞLUM; kara kaplı defterden sizlere önereceğim isimlerdir. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya