SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Adana'da kazandıracak tahminler burada!

ALTILI GANYAN | 29.09.2019 14:59

Adana'da kazandıracak tahminler burada!

Adana Yeşiloba programında, 9 koşulu bir program var... At yarışı tahminlerimizle karşınızdayız...

Adana Yeşiloba'da; çok olduğu kadar kalabalık koşulu yarışlar olacak... Elimden geldiğince cazip isimler önermeye çalışacağım... İnşallah günü kazançlı kılarız...

2 yaşlı İngilizler'in Maiden mücadelesiyle koşulara start veriyoruz. Eküri destekli PRINCE ANATOLIAN, ilk yarışında tabela başarısı gösteren isimlerden BİRNUR, kuma yatkın orijiyle GÖNLÜM ve EFELİ EMİNE'yi bütçeler el verdiğince şablonlarımıza ekleyelim derim.

4 ve yukarı Araplar'ın Şartlı 5 mücadelesinde; deneyimli isimler piste çıkacak. KOMET, son yarışının izlerini silebilir. Müslüm Çelik idaresinde fotolayabilir. Uzunların iyi koşan CİBEK OĞLU, ağır sıkletinden etkilnemzse ÜNALAMCA ve nefes ve kondisyon açığını gideren DİLBER GÜLÜ; bu ayakta önerebileceğim isimlerdir.

Günün ilk çim yarışına geldi sıra... 9 kaliteli safkan arasında kazanmaya yakın olan isimler; GÜL MATRA, JESSAMINE, DERRÜŞ ve DIRECT WIN'i bütçeler dahilinde değerlendirin derim.

İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLIYOR

Takip attım olan KÖRDÜĞÜM'den bugün bir birincilik bekliyorum... Son 3 yarşında tabelanın abonmanı olan başarılı safkan bugün çıktığı gibi bitirebilir. Ekonomik kuponlar güne bir alternatif tek olarak da düşünebilir. Sigorta etmek isteyenler; MAHZUNKRAL'a sığınabilir.

Birinci altılının tabela ayağındayız... Günün kalabalık koşularından bir tanesi... CANSUYUM, NAZDARIM, ROJİN GÜLÜ, PRENSESELİF ve TUANAHANIM'a şans verelim.

CAZİP TEKİM VAR!

Kısa Vade yarışına geldi sıra... Konya Ereğli Belediye Başkanlığı adına koşulacak kupalı yarışta; cazip bir tekim var. Vaziyet alın... Orta mesafenin başarılı ismi VASILY, bugün kupon bırakmayabilir. Atın ilgilileri safkana çok güveniyor... Ben VASILY'i denemekten yanayım.

Koşular kalabalık ve bir o kadar zorlu... Yüksek ganyanlı isimlerin gelmesini beklediğim bir gün... Ben de bombaları kovalıyorum. JAMES'in kazanma zamanı geldi artık. Onu bir en baştan yazalım. Güçlü pedigrisiyle SITAMUN, tüy gibi sıkletiye DOCTOR HOUSE ve SÜPER BABA'yı yazalım.

Günün ikinci Maiden yarışına geldi sıra... ALPERENHAN, YİĞENİM ÇAĞAN ve İRO DİSA'yı ayrımsız yazın derim. Riske girmeyin.

Kapanış, kalabalık bir yarış... MAKİNİST, LEVENT BEY, ATÇETER, SEYDO BABA ve DARTH VADER; sahada söylentisi olan isimlerdir. Benden bugünlük bu kadar. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Birinci altılı şablonu

 

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  9  1  4  1  2
 3  6  5  6  8  
 7  2  7    10  
 4  3  3    9  
         3  
           

 

tutar: 44,80

 

İkinci altılı şablonu

 

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  2  6  1  4
 6  8    3  10  11
   10    9  6  1
   9    8    5
   3        10
           

 

tutar: 42,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya