SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kupalı günde cazip isimler!

ALTILI GANYAN | 20.10.2019 10:59

Kupalı günde cazip isimler!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda; 8 koşulu bir program bulunuyor... Altılı ganyan heyecanı, 3. koşudan itibaren başlıyor olacak. İstanbul'a iyi hazırlandık. Şansımız bol olsun...

VELİEFENDİ'DE HEYECAN MAIDEN KOŞUYLA BAŞLIYOR

Veliefendi'de altılı ganyan Maiden koşuyla start aşıyor olacak. Henüz yarış kazanmamış 11 İngiliz tayı, ilk zaferlerini kazanmak için tırnaklarından geleni sahada verecekler...

At yazmaktan kaçınmamakta fayda var. Çok sayıda iyi isim var. Buradaki isimler, gelecekte kendilerinden çok söz ettirebilirler...

Gelelim tahminlerimize... PROKOPİ, nefes ve kondisyon açığını giderdi. 'Sihirbaz'ın pilotluğunda bir beyaz bayrak-ayna gerçekleştirebilir.

JIMMY JIB, sert binicisiyle sürprize imza atabilir. YAŞAMA SEVİNCİ ilk startında problem yaşamıştı. Bugün bu problemini geride bırakırsa fotolayabilir.

TECHNIQUE, son yarışında yakın ara geçildi. Bugün bir adım daha öteye taşıyabilirse kazanmaması içten bile değil. Son olarak WOLF SON WOLF'u da yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

İSTANBUL'DA KUPALI GÜN

Çimden sentetiğe geçiyoruz... Günün önemli koşularından birisi... Haralar Koşusu'nda 11 safkan boy gösterecek. Bu ayağı da kalabalık tutmakta fayda var. ANAYURT, KAMUS, TEK YÜREK, KORKMAZEFE ve BAŞ HÜKÜMDAR'ı ayrımsız yazın derim.

Yine kupalı yarış... Zühtü Erişen adına koşulacak yarışta; 7 İngiliz tayı ipi göğüslemek adına piste koşacak.

Son iki yarışını adeta yürüyerek kazanan ALLEGRO FIDDLE, serisine devam edebilir. Hatta ekonomik kuponlar, bu ismi tek olarak yazabilirler. Sigorta isteyenler, LUCKY FOOT'a da bir çarpı atsın derim.

DENİZİM, NEFES ALDIRABİLİR

Ve geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... Kanuni Sultan Süleyman adına düzenlenecek koşuda; 8 kaliteli isim sahaya çıkacak. DENİZİM çok formda... Winner jokeyi Halis Karataş ile serisine devam edebilir. Bu ismi de banko olarak işaretleyebilirsiniz.

Güçlü pedigrisiyle TALİPHAN, favorime rakip olabilir. ATEŞBİBİ de iyi hazırlık evresinin ardından start alacak. Yazmakta fayda var. Güzel bir yarış olacak. Yazdığımız isimlerle keyfimiz artar umarım.

KURTAR BİZİ; CURTARALO!

Tabela ayağındayız. 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 22 mücadelesinde; CURTARALO diyorum. Bu safkan yarışın başlarında alacağı avantajı koşunun sonlarında da koruyup kazanır diyorum. Yanına COSMIC DANCER'ı da ekleyip rahat bir yarış izleyin derim.

Kapanış günün en kalabalık koşusu olacak. Bir sürprizle karşılaşmayalım...

TİPİTİP, BU DA BATOR, LOBO NEGRO, PASTORAL SENFONİ ve MYSTIC GREEN'i bütçeler el verdiği ölçüde yazmanızı öneririm. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya