SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da teksiz altılı!

ALTILI GANYAN | 08.01.2020 14:48

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Bursa ve İstanbul'daki koşularla devam ediyor. İstanbul yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

İstanbul'da teksiz altılı!

Ülkede hakim olan etkili yağış yarışların ertelmesine ya da gecikmelerin yaşanmasına neden olmuştu. Bugün İstanbul'da da gecikmeler olabilir. Ertelenmenin olacağını sanmıyorum. Koşulardan son dakikada çıkan isimler olabilir. Safkanların ayakları yere düz bassın, kazasız belasız yarışlar olsun diyelim.

İstanbul Veliefendi'de 7. koşulu bir program var. Altılı ganyan ikinci koşudan itibaren başlayacak. Başlama saati de; 18.30. 4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesinde 9 safkan start alacak.

GÜNEŞİ GÖRDÜM İLE İÇİMİZ ISINABİLİR

Önemli isimler var. AGF tablosu da yarış severleri çekimser bırakmışa benziyor. GÜNEŞİ GÖRDÜM ile başlayalım... Başarılı safkan, bugün kazanıp bizlere bu havada 'güneşi gösterebilir', Kaizbert temsilcisi GÜLDÜRGÜLDÜR'ü ardından kuponlara ekleyelim...

Artan formuyla maşallah dedirten KARAGÜL BEYİ ile son yarışında yakın ara geçilen LİZARDON'a birer çarpı atalım.

MAIDENLARIN GEDİKLİSİ PATTANİ

4 yaşlı Arapların Maiden yarışında; 10 isim piste çıkacak. Henüz yarış kazanamamış safkanların mücadelesi yine kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak. Maidenların gediklisi PATTANİ, nefes ve kondisyonunu artıran MENGÜALP ile ULUBİLGE'yi yazıp bu ayağı geçelim derim.

Geldik günün en yüksek ikramiyeli koşusuna... 4 ve yukarı İngilizlerin Kısa Vade yarışı; Mehmet Akar adına koşulacak. Kupalı bir yarış ve birbirinden kaliteli 7 isim start alacak.

ÇEKO DAYI GÖZDEN KAÇMASIN!

Safkanlar, ikramiyeyi ahırlarına götürmek için kıyasıya mücadele edecek. Uzunların başarılı ismi ÇEKO DAYI, yarış severlerin dikkatinden kaçmış. Son yarışında yakın ara geçildi. Çok iyi durumda. Ben ilk sıradan yazalım derim... Ekonomik kuponlara da tek yazmanızı öneririm.

Son yarışlarında nal toplasa da bugün Halis Karataş pilotluğunda; aynayı ilk sırada geçebilir. Son olarak da formuyla göz dolduran INVINCIBLE BABY'i yazıp bu keyifli ayağın keyfini doyasıya yaşayalım.

TÜRKİYE'NİN TEKİNİ YIKTIM!

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; 7 tay boy gösterecek. Son yarışını kazanıp Maiden'a veda eden GEORGE BEST, alışkanlığını devam ettirebilir. Ben ekonomik kuponlara tek öneririm. Sigorta etmek isteyenlere Türkiye'nin teki olan TİVOLİ'yi yazmalarını öneririm.

Tabela yarışındayız. Yine Maiden mücadeleyle karşı karşıyayız. Lafı uzatmadan; RODRIGUEZ, MONDIELKAYA ve YAMAN OĞLUM'a birer çarpı atın, gerisini kafanıza takmayın...

KAPANIŞI KALABALIK TUTMAKTA FAYDA VAR!

İstanbul Veliefendi'de kapanışa zamanı... 4 ve yukarı İngilizlerin Handikap 15 mücadelesi günün en kalabalık koşusuna ev sahipliği yapacak. 14 safkan koşuda boy gösterecek. Ayağı geniş tutmakta fayda var. Geçişlerde sıkıntılar olabilir. O yüzden at yazmaktan kaçmayın. Çokça formda isim de yarışta yer alacak.

Lafı çok uzatmadan şablonumdaki sıralamayı yazacağım. Bütçenize göre değerlendirin derim: FURI, HAYAL TUFANI, KIND OF BLUE, DI FORCE, BU DA BATOR, MÜHENDİS, CANOĞLUM, DE FEMME. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

İstanbul şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  6  3  2  5  6
 8  5  2  5  9  8
 6  7  7    7  7
 5          4
           1
           5
           9
           10

TUTAR: 120,96

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya