SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da günün kalesi burada!

ALTILI GANYAN | 04.01.2020 13:35

İstanbul'da günün kalesi burada!

İzmir'de art arda verdiğimiz bankolar oturdu ancak para vermedi... Bugün İstabul yorumlarıyla karşınızda olacağız. Keyifli mücadelerin yanında sürprizlere açık yarışlar bekliyorum. Veliefendi'de günü kazançlı kılmak adına iyi çalıştık. Sahadan arkadaşlarla irtibata geçip bazı isimleri notlarımıza aldık. Haydi koşular bir göz atalım...

VELİEFENDİ'YE MAIDEN YARIŞLA BAŞLIYORUZ

İstanbul Veliefendi'de 6 koşulu bir program var. Henüz yarış kazanmamış 3 yaşlı İngiliz tayları piste çıkacak. 11 safkan ilk yarış zaferini kazanmak için tırnağından geleni sahaya yansıtacak... İdamanlarda iyi görüntü veren MISTER POLICEMAN ile başlayalım derim.

Bu arada sahadaki arkadaşların karakaplı defterinden yansıyan RUDİKO'yu siz değerli yarış severlere ileteyim. Bu safkan kupon bırakmayabilir bugün. Uzun süredir strat almayan HANDSOME MAN, sihirbaz ile yarışacak. Safkan, Halis Karataş ile bu handikabın üstesinde gelebilir.

Koşu hayatına baladığı ilk yarışta yakın ara geçilen GIANGUIR, 3 aylık aranın ardından start alacak. Arayı idmanlarla geçti... Safkanın ilgilileri oldukça iddialı... Yarış severler de güvenip AGF'de ilk sıraya taşımış, biz de bu safkana kuponlarda yer verelim derim. Yeriniz kaldıysa MAVİ KILIÇ'a da bir çarpı atan...

GÜNÜN EN KALABALIK KOŞUSU OLACAK

4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde; 16 kısrak sahaya çıkacak. FIREY ATES, performansıyla göz dolduruyor. Son yarışını da kazanıp moral depoladı. SILVER ARROW ile eküri destekli koşacak bugün... Onda da Halis Karataş yer alacak. Yarış kalabalık olmasa tek geçebilirdik.

Adana ve Ankara'dan takip atım ALBANY'i mutlaka kuponlarınıza yazın. Yarış severlerin gözünden kaçmış. Deneyin derim. HONEY RYDER, son yarışının izlerini silebilir. Yine sprinter yapısıyla CERENSEL ile JUNO'ya birer çarpı atalım.

GÜNE NEFES ALDIRMA ZAMANI GELDİ

3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde formlarıyla kendilerine maşallah dedirten isimler koşacak. 7 kısrak start alacak. 3 kez koşup ikisinde foto yapan diğerinde de yakın ara geçilen LADY OF PARTHENIA, harika durumda... Safkan müthiş bir pedigriye sahip ve Hali Karataş ile koşacak. Sihirbaz, bugün de sihrini yapıp beyaz bayrak-ayna gerçekleştirebilir.

Uzun mesafe yarışına geldik. Yine dişi safkanlar start alacak. BONJOUR EL SAMAWİ diyerek başlayalım. AGF'de çok gerilerde kalmış... Son yarışlarında tabelanın gerisinde kaldı. Bugün aynayı ilk sırada geçip kupon bırakmayabilir.

BONJOUR EL SAMAWİ'YE DİKKAT!

ÖNCÜPINAR, çok iyi durumda. Bugün sert binicisyle bu performansını taçlandırabilir. Bursa - Kocaeli - İstanbul arası sık koşup nefes ve kondisyon açığını gideren SİGNORA ve ALOYSHA'ya bütçeler dahilinde yazalım derim.

Halis Karataş, İstanbul'da kırılma noktası olacak. Bugün önemli atlara binecek. BAYBATRON, performansıyla dudak ısırtıyor.  Sihirbaz, pilotluğunda güne nefes aldırabilir. Ekonomik kuponlar tek geçsin. Geniş oynayanlara; TATAVLA ile EZELİM'i öneririm.

Kapanışta; 15 safkan piste çıkacak... Süratli stiliyle KAZDAĞI'nı yazarak başlayalım. SALVO çok iyi durumda... ALSANCAKLI, Arap atlarına iyi binmesiyle ünlü Mahmut Turan ile start alacak. TULPAR ve BOTAN'a da şans verip İstanbul Veliefendi'de güne nokta koyalım... Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

İstanbul şablonu

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  1  4  5  2  5
11 15    6  9 10
 5  3    7  4  9
 4  2    4    6
 7  7        2

TUTAR: 105,00

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya