SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da iki altılı, üç banko!

ALTILI GANYAN | 01.11.2019 10:00

İstanbul'da iki altılı, üç banko!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak.. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Kalabalık koşulu programda; startı 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 22 mücadelesiyle vereceğiz. Hedefimizde; ikinci altılı ganyan olsa da birinciye de elimizden geldiğince hazırlandık...

Formda isimlerin mücadelesinde; risk alıp tek önereceğim. Siprinter yapısıyla KAYI OVASI, rakiplerini atlatabilir. Etle tırnak gibi olduğu jokeyiyle bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

KAYA EKÜRİLERİNE ŞANS VERELİM...

Ve geldik; Maiden yarışa... Henüz yarış kazanamamış ve ilk kez piste çıkacak isimlerin mücadelesine sahne olacak... Kaya Ekürisi, 5 safkanla yarışa katılacak.

Ben, eküriler içinden BOGDAN'ı öneririm. Tayın anne kattı çok güçlü. Çok iyi yavrular kazandırdı. Bu safkan bugün kazanıp ilk yarış zaferini yaşayabilir.

Ardından ilk kez piste çıkacak RODRIGUEZ'ı yazalım. Safkanın orijini çok güçlü. Sahadaki arkadaşlar, idmanlarında çok akışlıydı dediler. Ardından sentetiğin iyi isimlerinden TUTANA'ya bir çarpı atalım. Son olarak da ATILGAN AĞA'yı yazıp bu keyifli mücadeleye bir nokta koyalım.

STEEL MAN GÜNE NEFES ALDIRIR

2 yaşlı İngizliz taylarının Şartlı 4 mücadelesine geldi sıra. Perfomanslarıyla göz dolduran isimlerin mücadelesinde; günün ikinci tekini açıklayacağım. Güçlü pedigrisi, harika formu ve sert binicisiyle STEEL MAN'in güne nefes aldıracağı düşüncesindeyim.

Ve yine Maiden yarıştayız... Yine Kaya Ekürisi'nin kalabalıkça koşuda yer alacağı bir yarış. Yine safkanla koşuda yer alacaklar. Son yarışında yakın ara geçildi. Hatta kendi ekürisinden BENİM'e geçilmişti.

Çimden çok sentetiğe daha uyumlu olan TUĞTEKİNBEY, güçlü orijiniyle KİRLİFAHO, uyumlu binicisiyle AKÇAKOCA BEY, son yarışının izlerini silmesini beklediğim BAWIKAL NEVZO, süratli stiliyle GÖKÇETEPE ve NEVRiYE HANIM'ı da yazıp birinci altılının tabela ayağına geçelim.

CREED BOY-WOLF GREEK, YETERLİ OLUR

3 yaşlı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; çimin başarılı isimleri boy gösterecek. Tabelanın abonmanlarından birisi olan CREED BOY, yine nefes ve kondiyonunu artıran WOLF CREEK ikilisi ekonomik kuponlar için yeterli olabilir.

Geniş oynayanlar, formuyla maşallah dedirten DOĞA KANUNU'nu yazsın. Ardından son yarışlarında yakın ara geçilen ATIBA ile REAL KING ikilisini de ekleyelim derim.

Birinci altılın son ayağındayız. 4 yaşlı Arapların Handilap 16 mücadelesi kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak. Takip atım ZAZAHASAN ile kupon yapmaya başlayalım derim. Ardından sıkleti ağır olsa da; bu kiloların hakkını veren ASTEROİD, çayırın başarılı ismi olan ATEŞHATTI için 'Gıgır Ahmet' sentetikte de iyi koşar dedi. Yazalım...

Ardından son yarışlarının izlerini silmesini beklediğim ULTRA'yı yazalım. Ahırlar bölgesindeki arkadaşlar, safkan hakkında çok güzel şeyler söyledi. Bomboş kilosuyla KARAGÜL BEYİ ve COŞGEL'e de birer çarpı atıp ikinci altılıya kaldığımız yerden devam edelim.

SAMOTHRAKI UYUMLU PİLOTUYLA KAZANABİLİR

Günün kupalı yarışlarından birisine geldi sıra... Tulga Yüzatlı adına yapılacak kupalı yarışta; 3 ve yukarı İngiliz safkanları piste çıkacak.

Bursa ve İstanbul'da başarılı koşular çıkarıp son yarışını da yürüyerek kazanan SAMOTHRAKI, uyumlu pilotu Adem Aslan idaresinde serisini devam ettirebilir. Çayıra adeta bayılan NIPPON'u da yazıp bu keyifli ayağı geçmenizi öneririm.

Günün en yüksek ikramiyeli koşularından birisi... Remazan Kaya'nın anılacağı koşuda; 4 ve yukarı Araplar mücadele edecek. 6 başarılı saflan ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahaya yansıtacak.

Ben biraz çazip bir ismi önereceğim. Güne nefes aldıracak başka bir safkanı açıklıyorum... Vaziyet alın. ULUKIZ, çok iyi bir sprint atı.

Yarışın başında kendisine önde yer bulursa kimselere birinciliği vermez. İlker Soyad da yarışın başlarına tempolu girmeyi seven bir isim. Banko yazın derim.

BİLNAZKAYA DİYORUM...

Günün üçüncü ve son Maiden'ı... Kaya Ekürisi bu yarışta da kalabalık olacak. Ancak sayısı bu kez bir eksik. Ben BİLNAZKAYA'yı yazıp eküri desteğini yanımıza alalım derim. Ardından güçlü orijiniyle TURBONUN İZİ, son üç yarışında da yakın ara geçilen ŞAŞKIN ve PATTANİ'yi yazıp final ayağına geçelim.

Veliefendi'de kapanışı; 4 ve yukarı Arapların mücadelesi kalabalık olacak. Eküri destekli BALTACI, takip atım KAİNATIM, 'yaşlı kurt' ŞAHİN TEPESİ, uzun aradan sonra pistlere dönen AYANHA, son yarışında fotoyu zorlasa da yakın ara geçilen HURŞİT ve SAVAŞ ATI'na bere çarpı atalım derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

İstanbul birinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  8  3  10  4  1
   5    6  5  2
   6    4  2  5
   1    1  7  11
       2  6  7
       3    4
       11    

 

 

İstanbul ikinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 4  1  4  6  9  1
 5  2  7    11  8
 2  5      7  3
 7  11      5  11
 6  7        13
   4        12

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya