SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de cazip isimler!

ALTILI GANYAN | 03.11.2019 10:00

Veliefendi'de cazip isimler!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 8 koşulu bir program var... Altılı, 3. koşudan itibaren start alacak... Günü kazançlı kılarız inşallah...

İstanbul Veliefendi'de altılı ganyan heyecanı, Maiden yarışla başlıyor... Henüz zafer kazanamamış isimlerin piste çıkacağı mücadelede; 9 İngiliz tayı yarışacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren ve son yarışında yakın ara geçilen BARTH BOY'u ilk sıradan yazalım.

LAST IMPACT İÇİN KAZANMA ZAMANI

Ardından performansıyla dikkat çeken ve tabelanın abonmalarından birisi haline gelen LAST IMPACT'i yazalım. Artık kazanma zamanı geldi bu tayın...

İlk startında; dikkaleri üzerine çeken TIME TO INVOLVE; çayıra yatkın orijiniyle fotoyu zorlayabilir. ES ES BALTACI, sert jokeyiyle beyaz bayrak-ayna yapabilir. Son olarak da THE BEST SİMGE'yi yazıp bu keyifli mücadeleyi geçelim.

Geldik; 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesine... Sentetiğin başarlı isimlerinden FLASH FORWARD'i yazalım. Uzunların başarılı ismi olan FLASH FORWARD, Halis Karataş pilotluğunda aynayı ilk sırada geçebilir. Bu isim, güne nefes aldırabilir. Geniş oynamak isteyenler, RUBUCO ve HAYAL TUFANI'nı da ekleyelim derim.

YETİM AHMET'İ İLK SIRADAN YAZIN

Günün en yüksek ikramiyeli yarışında sıra... Vali Koşusu... 2400 metre çimde koşulacak. 8 safkan ikramiyeyi ahırına götürmek için tırnağından geleni sahaya yansıtacak. YETİM AHMET, uzunların başarılı ismi...

İstediği ve beklediği mesafede start alacak. Ben ilk sıradan yazalım derim. Son yarışlarında tabelanın abonmanı olan ve formuyla maşallah dedirten AKARNEJAT'a bir çarpı atalım. Ve son yarışında yakın ara geçilen ve güçlü pedigrisiyle ERTEMİZ'e de şans verip bu zorlu ayağı geçelim.

Kupalı yarışlar art arda sıralandı. Sıra geldi Hazım Rıza Gözlükçü'nün anılacağı kupalı yarışa... Mesafe uzunda kısaya çevrildi. Çayıra bayılan ve iyi ellerde bu yarışa hazırlanan GURBET ATEŞİ, güne nefes aldırabilir görüşündeyim. Ayağı sigorta etmek isteyenlere AYLİZ'i öneririm. Bol şans...

MUHSİN, BARİYER DİBİNDEN ETKİLİ GELİR

4 ve yukarı Arapların Handikap 16 mücadelesinde; uzunların başarılı isimleri start alacak. Etle tırnak gibi pilotuyla start alacak MUHSİN, bariyer dibini de bulmuşken rakiplerine göz açtırmayabilir.

Ardından son iki yarışını da kazanan HAKKAK, winner pilotuyla seriye devam edebilir. Ona da bir çarpı atalım. İki isim yeterli olur diyorum.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda kapanışı, 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesine ev sahipliği yapacak. Sprinter yapılarıyla HAS, LONGSTAR, PROXY, WORLD FAST'i yazıp koşunun keyfini çıkarın. Şansınız bol, kazancınız daim oldun.

 

İstanbul altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  1  5  5  3  4
 6  2  1  1  5  2
 8  7  2      3
 4          12
 9          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya