SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Veliefendi'de cazip banko!

ALTILI GANYAN | 08.11.2019 12:32

Veliefendi'de cazip banko!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak... Günü kazançlı kılarız inşallah...

Veliefendi'de; günün ilk koşu; 3 yaşlı Arap yatlarının Maiden mücadelesine sahne olacak. 12 kısrak yarışta yer alacak. Kaya Ekürisi, kalabalık şekilde yer alacak bu koşuda...

MONDIALEKAYA, grubun formda isimlerinden bir tanesi. Mehmet Kaya pilotluğunda kazanabilir. Yanında iki ekürisi daha olacak. Maiden veda edebilir.

DEFNECİĞİM İLK YARIŞINDA KAZANABİLİR

İlk kez start alacak olsa da; DEFNECİĞİM sahada söylentisi olan bir isim. Güçlü pedigrisiyle ilk yarışında zafer elde edebilir.

TURBONUN İZİ, bir türlü güçlü orijinin hakkını veremedi. Sahadaki arkadaşlar, aman dikkat dedi. Benden söylemesi. Tabelayı zorlayan AYGÖNÜL ile CANHABER'i yazıp bu zorlu ayağı geçelim derim.

3 ve yukarı İngizlilerin Şartlı 5 mücadelesinde; 8 kaliteli isim yer alacak. ASHERA, harika durumda. Son yarışını da adeta yürüyerek kazandı. Seriye devam edebilir.

MOLTO BENE, tabelanın abonmanı oldu. Artık kazanma vakti geldi diye düşünüyorum. ŞEKER HANIM, son iki yarışında da yakın ara geçildi. Safkan çok iyi durumda... Şeytanın bacağını kırabilir bugün.

MAIDEN KOŞULARA AMAN DİKKAT!

Yine Maiden yine kalabalık bir yarış. Kaya Ekürisi yine kalabalık şekilde start alacaklar. Yazacağız ama ilk sıralardan değil. Nefes ve kondisyonunu artıran FOTOKIZI, performansını bir adım daha öteye götürüp bugün kazanabilir.

Çayıra adeta bayılan KARABAHÇE GÜZELİ, kuponlarda mutlaka bulunmalı. Hala Maiden nasıl koşuyor anlayamadığım ELENAZ, bugün başarılı performansını taçlandırabilir. NAZARNAZ, çok iyi durumda. Sert binicisiyle aynanın adaylarından birisi olabilir. Ve son olarak eküri destekli KAYAADA'yı yazalım.

4 ve yukarı Arapların Handikap 21 mücadelesinde kalite safkanlar boy gösterecek. Uzun-yakın fark etmeksizin iyi koşan GÜNBİKE, bugün Halis Karataş ile fotolayabilir.

GÜNBİKE GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Son yarışında; iyi izler vermişti bu ikili... Kuponlarına nefes aldırmak isteyenler, tek yazabilirler. İstanbul-İzmir-Bursa arasında gidip gelen ve başarılı yarışlar çıkarn MALAKKA, favorimi zorlayabilir. Sigorta isteyenlere önerimdir.

İkinci altılı ganyan bu koşuyla başlıyor olacak. 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; 10 kalite safkan koşacak. Son yarışında çimde koşup çıktığı gibi kazanan OĞLUM EREN, pisti yadırgamazsa başarısını yineleyebilir. Ardından sentetiğin başarılı ismi olan RED TORNADO'yu yazıp bu ayağı geçebiliriz.

4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesi; kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak. Sürat koşularının başarılı ismi; MAVRA'yı ilk sıradan yazalım derim. Startta iyi de yerden başlayacak..

ALİŞHAN KUPONLARDAKİ YERİNİ ALSIN

İlk sıradan yazalım. Ardından uzun aranın ardında start alan ve nefes yönünden güçlenen ALİŞHAN'ı yazalım. Harika bir orijine sahip dikkat.

Ahırlar bölgesinde de bayağı iyi şeyler söyleniyor safkan hakkında. Yarışa hazır bir çarpı atılsın. Ve son olarak sert binicisiyle BUDUNALP'e de yer verip bu ayağı geçelim.

Günün tek kupalı yarışı... Hayata Bağış Derneği adına koşulacak yarışta; formlarıyla maşallah dedirten isimler yer alacak.

Son yarışını kazanan KRALONUR, son yarışında yakın ara geçilen UÇANBEY HAN, son yarışında beyaz bayrak-ayna yapan EZELİM ve KRALÖMER'i de yazıp bu zevkli mücadelenin saatini bekleyelim.

Geldik günün tekini açıklamaya... 2 yaşlı İngiliz taylarının Satış 2 mücadelesindeyiz. İlk yarışını kazanıp ardından 4 kez start aldı.

Bu 4 yarışında da tabela yaptı ancak foto yapamadı. Bugün deneyimli binicisiyle ara verdiği aynayı ilk sırada geçebilir. Kim bu isim; BINCA BINCA... Günün teki olarak açıklıyorum bu ismi. Kaçırmayın derim.

SAHADA SÖYLENTİSİ OLANLAR BURADA...

İkinci altılının tabela ayağındayız. Henüz yarış kazanamamış isimlerin mücadelesine sahne olacak bir yarış. Yani Maiden yarış.

Sahadaki söylentileri, orijinleri itibarıyla SARI HANDAN, KÜÇÜKTUNCA, NEVRİYE HANIM, GÖKDİZİN, RENGİN ABLA ve BUZDAMLASI'nı yazıp kapanışa geçelim artık.

Veliefendi'de finali 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesiyle yapacağız. Formda isimlerin yer alacağı bu yarışta; at yazmaktan kaçmayın derim.

LUMINESCENCE, LUALUA, FIREY ATES, GADDARA, VIAREGGIO, IRISH COUNTRY ve CERENSEL'si şablon oluşturmayın derim. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

İstanbul birinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 10  6  2  3  1  1
 6  3  3  5  2  12
 12  4  1      7
 1    9      
 5    5      

 

İstanbul ikinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  1  1  6  12  2
 2  12  3    7  3
   7  7    9  1
     5    4  7
         10  11
         3  12
           5

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya