SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

İstanbul At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 13.11.2019 03:12

İstanbul At Yarışı Tahminleri

İstanbul'da 10 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak...

Kalabalık koşulu programda; ben tüm hazırlığımı ikinci altılı ganyan göre yaptım. Önereceğimizi isimlerle güne nefes aldırırız inşallah. İkinci altılı, 5. koşudan itibaren başlayacak. 3 ve yukaru İngilizlerin Handikap 16 mücadelesi sentetikte koşulacak. 2200 metrelik bir yarış... 10 kaliteli isim birincilik mücadelesi verecek.

Uzunların başarılı ismi SCIFO, sıkleti ağır olsa da bu kiloların hakkını verebilen bir isim. Sert binicisiyle son yarışlarının izini silebilir.

Ben bu safkanı yarışın favorisi olarak görüyorum. İlk sıradan yazılsın. Ardından formuyla maşallah dedirten DOĞA KANUNU'da yazalım derim. Bu yarışta jokey değişikliğine gidilse de; kazanmaya devam edebilir.

Sentetik pistten çime geçiyoruz... 3 yaşlı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde; 12 safkan start alacak. Son iki yarışını yakın ara geçilen VIAREGGIO, bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Bomboş kilosuyla LION OF BABYLON, çayıra bayılan CREED BOY, sert binicisiyle MERTALİBABA, harika formuyla TREVI FOUNTAIN ve DERİN DİYAR'ı yazıp bu zorlu ayağı geçelim.

Sıra geldi; 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 koşusuna... RAMPAGE, winner jokeyini de yakalamışken kazanmayı anımsayabilir.

Son yarışında; Sonbahar Büyük Handikapı Koşusu'nda koşup start problemi yaşayan GANANDO SOLO, bugün bu sıkıntısının üstesinden gelirse kazanabilir. Nefes ve kondisyonunu giderek bulan REKOR'u da yazıp günün tekini açıklamaya koyulalım...

Geldik kupalı yarışlardan birisi olan Nur Kutnak Koşusu'na... Formda olan WINNER MAN, son yarışını kazanarak taçlandırmıştı. Bugün de Özcan Yıldırım pilotluğunda seriye devam edebilir. Banko.

Maiden yarıştayız... İlk kez start alacak sakanlarında yer aldığı bir yarış bizleri bekliyor olacak. İyi durumda olan JOSEPHINE, Halis Karataş pilotluğunda çıktığı gibi kazanabilir. Eküri destekli koşacak bugün... İlk sıradan yazalım.

Ardından Maidenların gediklisi olan THE BEST SİMGE'yi yazalım. SHAURI, güçlü orijiniyle yarışta söz sahibi olabilir. İlk yarışından son yarışına kadar başarılı işlere imza atan STORM LIGHT'ı yazıp final ayağına geçelim.

İstanbul Veliefendi'de final ayağı kalabalık bir koşuya ev sahipliği yapacak.

At yazmaktan kaçmayın derim. Şablonumda yer alan isimler şu şekilde, bütçeniz dahilinde değerlendirin derim: AYAHNA, GÜLDÜRGÜLDÜR, KARAGÜL BEYİ, ÇELİKŞAH, GALİÇYA, MİLYONER, ULTRA ve ASLANSÜTÜ. Şansınız bol, kazancınız daim olsun.

 

İstanbul ikinci altılı ganyan şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  10  4  2  2  1
 3  11  2    10  2
   8  8    5  3
   12      7  6
   4        11
   2        16
           13
           7

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya