SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Veliefendi'de bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 27.10.2019 09:00

Veliefendi'de bankolu gün!

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 10 koşulu bir program var... İki altılı ganyan heyecanı yaşanacak. Önereceğimiz isimlerle günü kazançlı kılarız inşallah...

Dünü Ankara'da nokta atışlarıyla tamamladık... 75. Yılda iki altılıyı da yakaladık. Bugün de önereceğimiz isimlerle yine kazandırırız inşallah... İstanbul Veliefendi'de; ilk koşu Maiden yarışla start alacak.

İlk ayak ama bence at yazmaktan kaçmayın derim. STORM LIGHT, tabelanın abonmanı... Bugün şeytanın bacağını kırıp Maiden'a veda edebilir.

Ardından nefes ve kondisyonunu bulan CHIRON, sahada söyletisi olan VIA VENETO, güçlü orijinli TIA DALMA, grubun deneyimli isimlerinden ÇILGIN GÜZEL ve THE BEST SİMGE'yi bütçeler el verdiği ölçüde yazalım.

TAKİP ATIM ŞUBARTAY BANKO!

4 yaşlı Arapların Kısa Vade yarışına hoş geldiniz... Anadolu Hisarı Koşusu'nda; banko vereceğim... Performansıyla göz dolduran ŞUBARTAY, günün kalesi olur. Takip atlarımdan birisidir.

Bu arada beni böyle bir atın varlığından haberdar eden sevigili ağabeyim Ferdi Akıncı'ya da çok selam edeyim. Winner pilotuyla ŞUBARTAY, geçilmez diyorum. İnanın; totosundaki son 4 birinciliği yazmasa da tek önerirdim. Bol şans...

4 ve yukarı Arapların Şartlı 4 mücadelesine geldi sıra. Bursa'da kazanıp morallenen BAWEPİR, 'matador' lakaplı jokeyi Ahmet Çelik ile start alacak.

Dün Ankara'ya boş geçti. Bugün acısını çıkaracaktır. Ardından formunu koruyan ADINI SEN KOY'u yazalım. "Yaşlı kurt" METECİK'i de yazalım. Safkan son iki yarışını yakın aralarla koştu. Dinlenmiş ve hazır gelecek yazılsın derim.

ÇEKO DAYI UZUNLARI İYİ KOŞAR!

Çimden kuma geçiş yaptık. Enver Kadıoğlı adına düzenlecek kupalu yarışta; 6 İngiliz saflan mücadele edecek. Uzun mesafalerin başarılı ismi ÇEKO DAYI'yı yazarak kupon oluşturun...

Ardından Türkiye'nin en güçlü ekürilerinden birisinin elinde olan BLACK CHINESE, son yarışında yakın ara geçilen ASALAN ADAM ve güçlü orijiniyle ALWAYS PERFECT'i yazıp bu keyifli koşuyu geçelim.

3 yaşlı Arap taylarının Handikap 15 mücadelesinde; 10 kısrak yer alacak. Bu arada bu koşuyla ikinci altılı ganyan başlıyor olacak. AYDANKIZ, NAKIŞIN KIZI, KARARLITAY, KURDELE ve ALTIN SUYU'nu bütçeler el verdiği ölçüde yazalım derim.

Birinci altılı ganyana Maiden mücadeleyle başlamıştı. Maiden yarışla da sona erecek. 10 kısrak yarışta mücadele edecek. Safkanlara başarılar dilerim. Bu arada bu koşuda start alacak isimlerden biri ilk kez piste çıkacak.

Diğerleri yarış kazanma kıvamına kadar gelmiş isimler. Ben burada at yazmaktan kaçmamanızı öneririm. CASCADA, WALTZ GOES ON, TREACHEROUS, SMART DIAMOND ve JOSEPHINE'yi yazalım derim. Bütçem el verse tüm isimlere şans verirdim.

JACK SPARROW NEFES ALDIRABİLİR!

Kupalı yarışla devam ediyoruz... Eşref Somtürk Koşusu'nda; 7 İngiliz tayı start alacak. JACK SPARROW, tam bir sürat atı. 'Sihirbaz' ile bir sihir gerçekleştirebilir. İlk sıradan yazalım.

Formuyla maşallah dedirten LUPO UNO'suz kupon zaten yapılmasın. Ve KAYI OVASI; etle tırnak gibi olduğu pilotuyla fotolayabilir. Çayıra bayılan RAMPAGE'i de yazıp günün merakla beklenen yarışına geçelim.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldi... Öyle isimler var ki; çıktığı hiçbir yarıştan boynu bükük ayrılmamış. Ancak şimdi sıra geldi en iyiyi görmeye...

CALL TO VICTORY'E MAŞALLAH!

Çaldıran Koşusu'nda CALL TO VICTORY, ilk önereceğim isim. Sadun Atığ, Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Karayel, Trakya ve TAY ve SAH Der Koşularını yürüyerek kazanmıştı. 6 yarışa çıkıp 6'sını da kazanmak hakikaten büyük iş...

Bir de winner bir eküriyle yarışa katılacak. Seriye devam edebilir. Çıktığı 4 yarışı da kazanıp LAST CHANCE LADY'i de yazıp bence bu keyifli yarışın zevkini doyasıya yaşayalım.

DOĞA KANUNU MORALLİ...

Geldik ikinci altılının tabela ayağına... 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 16 mücadelesinde 8 isim boy gösterecek.

Son yarışını kazanıp morallenen DOĞA KANUNU, uyumlu binicisiyle aynayı ilk sırada geçebilir. Yanına uzunların başarılı ismi olan CARROT'u da yazıp kapanışa geçelim.

Veliefendi'de günü Maiden yarışla açtık Maiden ile kapatıyoruz... Safkanların ayakları yere düz bassın diyerek başalayalım derim.

BYE BYE LULLABY, DARK PARADISE, WILD PRINCESSE ve MY BRAYD'ı yazıp bu keyifli güne bir son nokta koyalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

İstanbul birincili altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 8  3  2  1  2  2
 2    1  5  10  10
 11    6  3  9  9
 10      6  6  6
 4        5  4
 9          

 

 

İstanbul ikinci altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  2  3  2  2  2
 10  10  4  7  3  3
 9  9  2      11
 6  6  5      7
 5  4        

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya