SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'da tekim sağlam!

ALTILI GANYAN | 11.01.2020 14:08

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İstanbul ve Adana'daki koşularla devam ediyor. İstanbul yarışlarına dair ücretsiz ve kazandıran tahminler burada...

İstanbul'da tekim sağlam!

Dün Adana'da sürprizlerin olduğu günde yazdığımız isimler geldi ancak Halis Karataş ve ATEŞBİBİ, başımızı yaktı. Gelseydi; Adana Yeşiloba'da kuponumuz adrese teslim olacaktı. Neyse sağlık olsun deyip güzel İstnabul programına geçelim.

Veliefendi Hipodromu, eğlenceli yarışlara ev sahipliği yapacak. 5 ve yukarı Arapların Şartlı 5 mücadelesinde 8 tane birbirinden başarılı safkan start alacak. Takip atım ŞUBARTAY'ı yazarak başlayalım. Uzun - kısa ayırt etmeksizin koşan başarılı safkanı ekonomik kuponlara tek bile yazılmasını öneririm.

ŞUBARTAY NEFES ALDIRABİLİR

İlk ayaktan risk almak istemezseniz de; etle tırnak gibi olan İlker Soyad ile start alacak HİLALEDA, iyi durumdaki SİNANLI, sevdiği mesafede RUSDAMAT, harika formunu birincilikle taçlandıran ALEMİN KRALI ile KAZDAĞI'na çarpı atalım. Zor koşu. İlk ayaktan fire vermeyelim derim

3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesindeyiz. Henüz zafer kazanamamış ve ilk kez yarış deneyimi yaşayacak isimlerin koşusunda; 11 kısrak start alacak. Son üç yarışında da yakın ara geçilip ikinci sırada kalan başarılı safkan bugün şeytanın bacağını kırsın artık. İlk sıradan kuponlara yazalım.

NESLİCAN HATUN KUPON BIRAKMAYABİLİR

Yine son yarışında fotoda geçilen ELIKA, uzun süreli rehabilite sürecinin ardından piste çıkacak NESLİCAN HATUN'a aman ha bir çarpı atın. Bugün kazanıp kupon bırakmayabilir. Süratli stiliyle ARAGONA ile güçlü orijiniyle ZING'e yer verelim derim.

4 ve yukarı Arapların Handikap 14 yarışında; 10 safkan yer alacak. Son yarışını kazanan HAZAR DENİZİ, winner jokeyi Mehmet Kaya ile bir kez daha boy gösterecek. Seriye devam edebilir. FOTOKIZI, son iki yarışında adeta nal topladı. İyi ellerde bu yarışa hazırlandı. Ben bir çarpı atalım derim. Son olarak formuyla göz dolduran TERAPİST'i yazıp bu ayağı geçelim derim.

TEKİM OLDUKÇA CAZİP

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı; Ali Akşit adına yapılacak koşuda; önemli isimler start alacak. Veliefendi Hipodromu'nda tekimizi açıklamanın vakti geldi diye düşünüyorum. Biraz risk alıp GÜMÜŞKESEN diyeceğim. Selin Kaya bugün sadece bu isme binecek. Tamamen bu yarışa konsantre oldu başarılı pilot. Aynayı ilk sırada geçip totosuna bir rakamını ekleyecektir.

Geldik tabela ayağına... Yine Maiden bir yarışla karşı karşıyayız. Uzun aranın ardından start alacak BIANCA CAPELLO, iyi hazırlanarak bu dönemi geçirdi. Ahmet Çelik idaresinde kazanabilir. Maidenların gedikli ismi CİNGOROZ ile MENINA BONITA'ya birer çarpı atalım.

İstanbul Veliefendi'de kapanış oldukça kalabalık olacak. At yazmaktan kaçmayın derim. FAHRENHEIT, TORCULARIS, PLOVDIV, MAICON, LONGSTAR, ALEXANDRAPOLI, ENGEL YOK, MAKARACI ÇOCUK. Bütçeniz dahilinnde yazın. Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

İstanbul şablonu

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  4  1  4  2  5
 8  3  6    3  6
 5  6  8    9  13
 4  1        1
 1  11        7
 3          10
           4
           2

TUTAR: 151,20

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya