SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bu safkanlar 'Gümbürgümbür' gelir...

ALTILI GANYAN | 05.10.2019 17:02

Bu safkanlar 'Gümbürgümbür' gelir...

İzmir programında, 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan 3. koşuyla başlayacak... Kazandıracak tahminlerimizle karşınızdayız...

İzmir'de geçtiğimiz sefer harika ganyanlar yakaladık ama altılıda isabet sağlayamadık. Bugün bunu kırmak adına iyi bir çalışma gerçekleştirdik... Herkese bol şans...

KALABALIK VE ZORLU KOŞULAR

İzmir Şirinyer'de zorlu bir programla karşı karşıyayız... Koşular çok kalabalık olsa da elimizden geldiğince tahminlerimizle kazanma adına sizleri hedefe bir adım daha yaklaştırmaya çalışacağız. İzmir yarışları için altılı analizimize başlayalım...

Altılı ganyanın ilk koşusu; 3 yaşlı Araplar'ın Maiden yarışıyla başlayacak. Henüz birincilik elde edememiş isimlerin yer aldığı yarışta; TEKİN KIZ'ın çıktığını anımsatarak başlayalım derim.

Sahada söylentileri olan isimleri önereceğim sizlere... Çoğu safkan kumda ilk startını verecek. Hazırlıkları hakkında bilgi sahibi olduğum İNCİ KÜPELİ, NEVRA SULTAN, HANDECİK ve REALİST; şasn tanıdığım isimlerdir.

APRANTİLERE MAHSUS KOŞUYA DİKKAT!

Aprantilerin yer aldığı koşuya geldi sıra... 3 ve yukarı İngilizler'in yer aldığı Şartlı 5 mücadelesinde; 12 safkan birincilik için tırnağından geleni sahaya yansıtmaya çalışacak. Tabela içi koşuları bulunan GALYALILAR; favorim. Eküri destekli BAYDÖKER, formunun bulan ATLETICO ve uyumlu binisiyle WIT FOR IT'i yazmanız yeterli olacaktır görüşündeyim.

Altılı ganyanın ilk ve tek çim yarışına geldi sıra... DIANA diyerek başlayalım derim... Çok iyi duyumlar aldım bu safkan hakkında. Bugün İzmir'de kupon bırakmayabilir. Sıkleti ağır olsa da daha önce bu kiloların üstesinden gelmiş PARAMPARÇA, tabelanın yine vazgeçilmezlerinden olacaktır. Güçlü orijiniyle DREAM SOLDIER ile AL UQSUR'u da denemekte fayda var.

3 yaşlı Araplar'ın Kısa Vade mücadelesinde; performanslarıyla göz dolduran isimler yer alacak. Sprinter yapısı ve sert binicisiyle BABAMEDET, son yarışının izlerini silmesini beklediğim ERGÜÇLÜ ile yakın ara geçilen İRADELİYILDIZ'a şans tanınmalı.

GÜMBÜRGÜMBÜR GELİP YİNE KAZANABİLİR
 
4 ve yukarı Araplar'ın Kısa Vade 8 yarışına geldi sıra... Vaziyet alın tek geliyor... İhtiyar delikanlı GÜMBÜRGÜMBÜR kazanıp dudak ısırtan performansını devam ettirebilir.

Okan Gökçe gibi Kaizbert temsilcilerine binip başarılı sonuçlar alan pilotuyla yine kazanabilir. Ben tek olarak önereceğim... Sigorta isteyenlere ise; bir önerim olacak... 9 numaralı UĞURSEL'i yanına yazıp daha rahat bir yarış izleyebilirler.

İzmir Şirinyer'de sıra geldi kapanışa... 4 ve yukaru Araplar'ın Şartlı 4 mücadelesinde; ESERALP ile başlayalım derim... Safkan iyi durumda. Bugün kazanıp özlediği birinciliğe kavuşabilir.

Son yarışının ardından yaklaşık 1 ay dinlendirilen ve sorunlarından arındırılan YÜCELİR, bomboş kilosuyla CESURAYAK ve CAN HÜMEYRA'yı yazıp İzmir Şirinyer'de günün sonlanmasını bekleyelim... Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

 

Altılı şablonu

 

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  4  10  2  1  2
 7  1  3  5  9  6
 2  2  5  6    10
 10  9  4      12
           
           

 

tutar: 107,52

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya