SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de cazip tek!

ALTILI GANYAN | 10.10.2019 16:53

İzmir'de cazip tek!

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Ankara ve İzmir'de düzenlenen koşularla devam ediyor. İzmir yarışlarına dair tahminlerimiz burada...

İzmir'de 8 koşulu bir program var... Altılı ganyan 3. koşudan itibaren başlayacak... Koşular kalabalık ve bir hayli zor. Şimdiden herkese bol şans diliyorum.

3 yaşlı İngilizler'in Handikap 16 mücadelesinde; formda isimler yer alıyor. Yarış severlerin gözünden kaçan DOKUZAĞAÇ'ı ilk sıradan yazalım. Bursa ve Kocaeli'de kazandıktan soran İstanbul'da sert grupta koşan DOKUZAĞAÇ, kazanma alışkanlığını devam ettirebilir.

Güçlü orijiniyle MISTER POINT, üst düzeydeki formuyla BAVO BRAO ile bomboş kilosuyla GALVATRON'u yazıp ilk ayağı geçelim derim.

TEKİME GÜVENİYORUM...

Sıkı durun... Tekimi açıklıyorum... 3 ve yukarı İngilizlerin Handikap 17 mücadelesinde formuyla maşallah dedirten CALLIENTE, yine aynanın en ciddi adayı. Sevdiği pist ve mesafede; winner jokeyiyle kazanırı olan isimdir. Yarış her ne kadar kalabalık olsa da bariyer dibinden hyapacağı ataklarla birinciliklerine bir yenisini daha ekleyecektir.

3 yaşlı Arapların Şartlı 2 mücadelesinde; 13 safkan birincilik için çarpışacak. Çok zor yarış... Sahadan arkadaşlarımla yaptığım görüşmelerde; ASHÜNKAR hakkında çok iyi şeyler duydum. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiğine dair görüşler var. Dinlenmiş bir şekilde de koşuya çıkacak. Altılı çok farklı yerlere götürebilir. İlk sıradan yazalım.

İlk startına çıkacak olsa da; ahırlar bölgesinde en çok konuşulan isim ÖZGÜRLÜK... Güçlü pedigrisiyle ilk startında kazanabilir. Değerlendirilsin. UFAKLIK, kuma yatkın orijiniyle yarışta hak iddia edilebilir. Nefes ve kondisyonunu artıran YİĞİTÖMER'e de yer verip bu zorlu ayağaı geçelim derim.

AMAN DİKKAT MAIDEN KOŞU... DİKKAT EDELİM!

Henüz yarış kazanamamış 9 safkan ilk zaferini kazanmak için sahaya çıkacak. Çok iyi durumda olan BLUE THUNDER, yarış severlerin ilgisinin olduğu isim. Son yarışında da yakın ara geçildi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Koşuya ilk kurvardan katılan BULGUROĞLU, bariyer dibini yakaladığı taktirde; bombayı patlatabilir. Sprinter yapısıyla STARRY NIGHT ile eküri destekli BAKARİKO bu keyifli koşunun olmazsa olmazlarıdır.
 
Tabela ayağına geldik... 3 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 4 mücadelesinde; çok sayıda formda isim yer alacak. Kalabalık da bir yarış. Tabelanın vazgeçilmezlerinden birisi olan ERENDIRA, ilk sıradan yazılsın.

Çayıra adeta bayılan INVINSIBLE WOMAN, eküris destekli URKA FIRTINASI, son yarışında yakın ara geçilen WRITE TO ELLIE ile AL UQSUR'u yazıp yarışın keyfini doyasıya çıkaralım derim.

KAPANIŞTA AT YAZMAKTAN KAÇMAYIN

Günün kapanışı çok kalabalık olacak. Az sayıda isimle geçmeyin derim. 18 kısrak yer alacak koşuda; yer bulanlar bulamayanlar olacaktır. KÜPŞEKER, ARBITRATOR, BAHTİYARLI, TWIST LADY, BIG ALBATROS, HAPPY ABBEYve HARPUTLU LADY; şans tanıdığım isimlerdir. Sürprize gebe bir yarış... Şansınız bol, kazancınız daim olsun...

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya