SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

TJK İzmir At Yarışı Tahminleri

ALTILI GANYAN | 31.01.2020 14:26

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, Kocaeli ve İzmir'deki koşularla devam ediyor. İzmir Şirinyer Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

TJK İzmir At Yarışı Tahminleri

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda altılı ganyan heyecanı; 18.30'da start alacak 3 yaşlı İngilizlerin Kısa Vade mücadelesiyle başlayacak. İlk ayakta; formda isimler sahaya çıkacak. Aranın ardından koşan ve performansıyla göz dolduran İSTANBUL ATEŞİ'ni ilk sıradan yazalım. Safkan çok iyi durumda. İzmir'de en iyi at binen isimlerden birisi olan Mustafa Çiçek yönetiminde fotolayabilir.

Son yarışını; 1200'de kazanan ONUR, ilk kez uzunda mücadele edecek. Nefesini sona kadar koruyabilirse belli mi olur. İyi durumda olan HAYRİŞİM'e de çarpı atalım. Halis Karataş bu safkanı seçince safkan AGF'de ilk sıraya yükselmiş. Formuyla göz dolduran ELIZABETH KEEN, kazanıp iyi performansını taçlandırabilir. SOn olarak BOSNALI KIZ'ı da değerlendirelim.

İZMİR'DE 'HOVARDA'LIK YAPMA ZAMANI

4 yaşlı Arapların Maiden mücadelesine geldi sıra... İlk yarışından itibaren kazanması beklenen HOVARDA, 6 koşu geride kaldı hala finishi ilk sırada geçemedi. Son iki yarışında yakın ara geçilen safkan, bugün şeytanın bacağını kırabilir. Maiden koşular, kapalı kutu yarışlardır. O yüzden yanına isim ekleyin derim.

Nefes ve kondisyon açığını gideren GERENCE'ye aman dikkat. Halis Karataş pilotluğunda yarış kazanması beklenen URLAKIZI'nı da yazalım. Son olarak RÜZGAR FIRTINASI'na da bir çarpı atalım.

SAHADAN EN ÇOK KOŞULAN İSİM...

Üçüncü ayakta; FRESH YOURSELF'i yazarak başlayalım derim. Safkan oldukça iyi durumda. İzmir ile yaptığım telefon görüşmelerinde öne çıkan isim bu kısrak oldu. Kimi arasam FRESH YOURSELF dedi. Biz de ilk sıradan yazalım.

Güçlü pedigrisiyle WATCH ME'yi yazalım. İyi ellerde hazılandı bu isim. Bugün yakalatmayabilir kendisini... Üç yarış art arda yakın ara geçilip sonunda Mertcan Çelik idaresinde kazanıp moral depolayan DÖKERLİZ, bugün de rakiplerin korkulu rüyası olabilir. Sürpriz isteyenlere ANGELETTA diyelim.

İZMİR'DE BANKOMU KİMSE GEÇEMEZ

Günün en yüksek ikramiyeli yarışına geldik. G2 Alsancak Koşusu kupalı bir yarış... 54 günlük bir aranın ardından start alacak FLORIDA COAST, bugün Halis Karataş ile mücadele edecek. Etle tırnak gibi olan ikili, bugün bir beyaz bayrak-ayna yapabilir. Bu arada Halis Karataş, son 3 gündür AGF'de ilk sırada çıkıp beklentilerin altında kalır. Bugün İzmir Şirinyer'de geçilmez bu ikili...

İzmir'de tabela ayağına geldi sıra... 4 yaşlı Arapların Maiden mücadelesinde; 3'ü ilk kez olmak üzere toplam 10 safkan piste çıkacak. ILDIR EFESİ, sert binicisiyle ilk yarış zaferini elde edebilir. Maidenların gediklisi olan ÖZMAHİDE, son iki yarışında da yakın ara geçilen DUYGU SELİ ile GEREKÇELİ'yi yazıp kapanışa geçelim.

İzmir'de kapanışı 3 isimle geçmenin yeterli olacağı düşüncesindeyim. SUNGURLU, uyumlu binicisiyle totosuna bir birincilik ekleyebilir. Formda OVAKAYA ile günün bombası HAYTA'yı da yazmanızı öneririm.

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 7  4  5  5  5  7
 1  8  7   10  2
 6 10  8    7  5
 4  6  3    8  
 3          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya