SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şirinyer'de keyifli program...

ALTILI GANYAN | 30.01.2020 13:24

Yurt içinde altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ediyor. TJK İzmir Şirinyer Hipodromu'na dair kazandıran tahminler burada...

Şirinyer'de keyifli program...

Dün İstanbul'da dağıtılan ikramiye iştah kabarttı. Bugün İzmir'de de farklı noktalara gidebilir. Dün Halis Karataş kırılma noktasıydı. Sihirbaz dün dihri gerçekleştiremedi. Bugün daha farklı çıkacaktır piste... Keyifli ve zorlu koşular mevcut. Herkese bol şans.

SELİNİKA 'ÖZEN'LE HAZIRLANDI

Altılı heyecanı; ikinci koşudan itibaren start alacak. Performansıyla maşallah dedirten SELİNİKA'yı ilk sıradan yazalım. Etle tırnak gibi olduğu pilotu Sinan Özen idaresinde totosuna bir birincilik daha yazdırabilir. GÜL YELELİ, kondisyonu yakaladı. KÜŞİ, üç yarıştır yaşadığı şansızlığa noktaya koyabilir. Totosunda yazan son üç ikincilikte de yakın ara geçilen başarılı safkan bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Son yarışını kazanıp moral depolayan KIZIMRAZİYE, seviği mesafede seriye devam diyebilir. Bomboş kilosuyla ESİLA'ya da mutlaka şans verelim. Son yarışını kazanan ESMERGÖZ'e yarış severler ilgi göstermiş, ona da bir çarpı atıp ilk ayağı kalabalık geçelim derim.

MY MOONSHINE FOTOLAYABİLİR

İkinci ayak; 3 yaşlı İngiliz taylarının Maiden mücadelesine sahne olacak. Son yarışında yakın ara geçilen MY MOONSHINE, performansını bir adım öne taşıması halinde ilk yarış zaferini elde edebilir.

NEOS, Maidenların gedikli ismi. Tecrübesini sahaya yansıttığı taktirde aynanın ciddi rakiplerinen birisi olabilir. BLACK PANTER, şeytanın bacağını kırabilir. Safkan iki yarıştır fotoda kaybetti. Bugün bu şansızlığa son verebilir. Formda olan WELLBORN'a da bir çarpı atalım.

TURKISH RANSOM'A DİKKAT!

4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 5 yarışında; 6 kısrak boy gösterecek. İPEKKIZ, son yarışını kazanıp derin bir oh çekti. Safkan iyi sınavlar verse de bir türlü sonunu getiremiyordu. Sonunda kazanıp güven aşıladı.

Uzun - kısa fark etmeksizin koşan CALLIENTE, bugün Halis Karataş idaresinde zafer kazanabilir. Safkan iyi durumda. Yarış severler de güvenip AGF'de öne çıkarmışlar. Yazalım. Son olarak TURKISH RANSOM'a da yer verelim.

Günün en yüksek ikramiyeli yarışı olan Atahan Koşusu'na geldik. Daha önce bu yarışı kazanan ALPTUĞHAN, NİNOŞUN OĞLU ve ROMEO'ya şans vermeyi düşünmüyorum.

AĞAPERSEN NEFES ALDIRABİLİR

Son yarışında sert grupta koşan ve aynayı ilk sırada geçen AĞAPERSEN, bugün de kazanır diyorum. Bu isim, güne nefes aldırabilir. Ardından sigorta için VANLIMAHO'yu da yazmanızı ısrarla öneririm.

Tebela ayağındayız. 3 yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesinde; 3 safkanın yeterli olacağı düşüncesindeyim. ÖKEHAN, ÖMER IN MY LOVE ile DARKİN'i yazıp kimin geleceğini beklemeye koyulalım derim.

İzmir Şirinyer'de kapanış; denk güçte isimlerin mücadelesine sahne olacak. ISLAH, sprinter yapısıyla özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son yarışını adeta yürüyerek kazanan ANANİYA ile GÜLÜŞLÜ'ye de bir çarpı atmanızı tavsiye ederim. Şansımız bol, kazancımız daim olsun...

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 5  4  1  2  4  4
 4  5  3  1  5  6
 1  2  6    2  1
 9  6        
10          
 3          

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya