SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir Şirinyer at yarışı tahminleri

ALTILI GANYAN | 11.06.2020 17:07

TJK'da altılı ganyan heyecanı, Ankara ve İzmir'deki koşularla devam ederken Şirinyer Hipodromu'na dair son dakika tahminleri ve analizleri burada.

İzmir Şirinyer at yarışı tahminleri

11 Haziran Perşembe günün altılı ganyan heyecanı Ankara ve İzmir'de yapılacak koşularla devam ediyor... Dün İstanbul'da birinci ile Elazığ'daki iki altılı da yüksek ikramiyeler dağıttı. Bugün de Ankara'da öyle atlar geldi ki; birinci altılıyı yakalayanlar; 411 bin TL verdi.

İstanbul, Elazığ ve Ankara'nın ardından sıra İzmir'e geldi.Akşam seansında; Şirinyer'de kalabalık ve sürprize açık koşular bizi bekliyor. İzmir'de ikinci altılıya dair bir çalışma yaptık. 19.00'da koşulacak Handikap 15 mücadelesiyle Şirinyer'de ikinci altılı heyecanı yaşanacak.

SÜRPRİZLER ŞİRİNYER'DE DE DEVAM EDER

3 yaşlı İngiliz taylarının piste çıkacağı yarışta; AGF'de günün liderlerinden OĞLUM GÖKTUĞ ile başlayalım derim. Tay, yarış hayatına zaferle girmişti. Oldukça iyi durumda kazanmaya devam edebilir.

Kumun başarılı isimlerinden birisi olan NEOS'tan çimde de etkili bir yarış bekliyorum. Sert bicinisiyle BLUE THUNDER, sprinter yapısıyla WONDERKID ve çayıra bayılan LOLİŞ'e bir çarpı atarak güne başlayalım.

KOŞULARDAN ÇIKAN SAFKANLAR VAR...

6. koşuda; THE MAILMAN'ın çıktığı bilgisini vererek başlayalım. Kumun başarılı temsilcilerinden FRESH YOURSELF ile başlayalım. Safkan harika durumda. Son 3 yarışında yakın ara geçilen FRESH YOURSELF, bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Süratli yapısına uygun pilotuyla YOU NEVER KNOW, güçlü pedigrisinin hakkını verme zamanı gelen MASCHERANO, Kocaeli'den formda gelen LIONEFE ile ÇATALKAYA'yı da bütçeniz dahilinde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

İZMİR'DE GÜNÜN BOMBASI: STEEL CLAW

Koşular kalabalık ve zorlu... At yazmaktan kaçmayın. Aranın ardından safkanlar da jokeyler de oldukça hırsalanmış. Kuma yatkın orijiniyle KING DADAŞ ile bu ayağa başlayalım. Bomboş kilolarıyla MİRAÇ BEY ve LIVING FOR LOVE'u da aman ha yazın derim. İyi durumda olan HASANEFE ile BATTLE RHYTHM de ikramiyeden pay çıkarabilirler. Koşunun bombası ise; STEEL CLAW.

Tay koşusuna geldi sıra... İlk kez start alacak 3 yaşlı Araplar'ın mücadelesinde; SUNAR BEY ile başlayalım. Sinan Özen'in jokeyliğinde; yarış hayatına zaferle başlayabilir. Yanına eküri destekli ÇARIK AĞASI'na ekleyin derim.

ILDIRLI, ŞİRİNYER'DE GÜNE NEFES ALDIRABİLİR

Tabela ayağında; çıkan at bilgisi vererek başlayalım. Yarışın favorilerinden DEMİRHASAN'ın koşmayacağını belirtelim. Yarış severlerin kazanır dediği; ILDIRLI, güne nefes aldırabilir. Yeriniz kaldıysa; TAKİEFE'ye de çarpı atın derim.

İzmir Şirinyer'de çim koşuyla güne son noktayı koyacağız. Kalabalık ve zorlu koşuda; OĞLUM MURAT, PARAMPARÇA, EL PATRON ve ANGELETTA'yı kuponlarımıza yazıp beklemeye koyulalım. Şansımız bol olsun.

İkinci altılı

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 5  6  7  5  5  9
 3 11 13  1  2  2
 9 10 14      1
 6  4  5      3
 4 13  3      
    10      

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya