SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

ALTILI GANYAN | 21.01.2021 11:22

21 Ocak 2020 tarihinde altılı ganyan heyecanı, Şanlıurfa'da yapılacak koşularla devam edecek. Şanlıurfa at yarışlarına dair ücretsiz tahminler... Son dakika altılısı!

Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri! At yarışı tahminleri!

21 Ocak Perşembe günü İzmir'de başlayan altılı ganyan heyecanı, akşam seansında Şanlıurfa yarışlarına sahne olacak. Asist Analiz yarış ekibi olarak doğu yarışlarını önemsiyoruz. Bunun için de dersimize iyi çalışıyoruz. Sahadaki arkadaşlarla irtibata geçip safkanların idman pistndeki işleri hakkında da bilgiler alıyoruz. Ee ne duruyoruz; haydi Şanlıurfa altılısını analiz etmeye başlayalım.

Saatler 18.00'i gösterdiğinde; Şanlıurfa'da altılı ganyan start alacak. İzmir'de umduğunu bulamayan yarışseverler için adrese teslim bir Şanlıurfa şablonu hazırladık. Son dakika altılımız; ücretsiz şekilde sizlerle...

ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

3 yaşlı İngiliz taylarının Handikap 14 mücadelesi, 1200 metrede koşulacak. Performansıyla göz dolduran RICHARD, son iki yarışını kazanıp moral yönünden güçlü duruma geldi. Bugün de kazanıp seriye devam edebilir.

Pisti yadırgamazsa; CRAZY CREW fotolayabilir. Sahadaki arkadaşların gözüne çarpmış. Yazılsın dendi. Takip atımız; BALKAN RÜZGARI, numaranın ciddi adaylarından olan DEMİRHAN STAR ve BAYROTÇU'yu da yazıp Şanlıurfa altılısına başlangıcı yapalım.

BANKO VE BOMBALAR ASİST ANALİZ'DEN

İkinci ayak kalabalık bir tay yarışına ev sahipliği yapacak. 2'si ilk kez olmak üzere toplamda; 15 safkan sahne alacak. BUZGİBİ, YILDIRIM HATUN, ÇARŞIPAZAR, BİLGİÇ AĞA, BOZKIRBEYİ ve KESKİN DAĞ'dan birinin kazanıp Maiden'a veda etmesini bekliyoruz.

Şanlıurfa'da sürat koşularının ağırlıkta olduğu bir program var. Üçüncü ayak da sprint yarışına ev sahipliği yapacak. Aprantilere mahsus koşuda; ŞAHİNTER, MÜHENDİS, GÜVEN HAN, WEST GROVE ve EREN EFENDİ; sahada kazanırı olan isimlerdir. Ayırmamaya çalışın...

ŞANLIURFA ALTILISINDA BANKO VAR! BANKO...

Yazdık yazdık tekimiz nerede diyenler için; Şanlıurfa'daki sığınma limanımızı açıklıyoruz... Sıkı durun... Tabelanın abonmanı olan AKINDAYIM, winner pilotu Ferit Yardımcı idaresinde; aynayı kimselere vermez. Tek yazın fazla da düşünmeyin.

Tabela ayağı tay yarışına sahne olacak. 4 yaşlı Arap tayları kariyerlerinin ilk yarış zaferini yaşamak için sahaya çıkacak. Gelin Maiden'dan çıkacak arıkanı birlikte bulmaya çalışalım. Güçlü kan hatlarıyla; KRAL BAKIRCA, GELİBOLU YILDIZI, HOŞGÜLHAT, CİHANHAT ve ZENGİNCAN'ı ayırmadan yazmaya bakın. Bütçe bu kadar yazmayı kaldırmaz diyenler; KRAL BAKIRCA'yı tek denesin bakalım.

SON DAKİKA AT YARIŞI TAHMİNLERİ!

Şanlıurfa'da süratli başlayan gün yine tempo koşusuyla son bulacak. 4 yaşlı Arap taylarının Handiakp 14 mücadelesini gün en kalabalık yarışı olacak. Mesafe 1300... Yarışa katılacak safkan sayısı; 18! Aman dikkat! KIRATIN, YARIŞAVCISI, BABA RAMAZAN, CAMUZDEVRANI ve GÜNDÜZ KRAL; sahada söylentileri olan isimlerdi. Biz de şablonumuzda yer verelim dedik.

21 Ocak 2020 tarihindeki Şanlıurfa at yarışlarına dair son dakika altılımız; aşağıdaki şablona göre olmuştur. Herkese bol şans... Şeytanımız bol olsun.

Asist Analiz güncel altılı ganyan tahminleri, at yarışı bülteni, altılı sonuçları, koşu yorumları, TJK, altılı, at yarışı, altılı ganyan, altılı tahminleri, at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahminleri, kazandıran altılı ganyan kuponları, hazır altılı şablonları, günlük altılı tahminleri, ücretsiz at yarışı tahminleri, canlı TJK TV.

1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 2  3  1  4  5  6
 7 15  4   10 10
 6  9  9   13 16
 1  1  5    2  7
 9  2  3    8  3
  11        

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya