SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Şanlıurfa'da kazandıracak altılı ganyan tahminleri

ALTILI GANYAN | 27.02.2020 14:43

TJK'da altılı ganyan heyecanı, İzmir ve Şanlıurfa'daki koşularla devam ederken Şanlıurfa Hipodromu'na dair kazandıracak tahminler burada.

Şanlıurfa'da kazandıracak altılı ganyan tahminleri

Şanlıurfa'da zorlu bir bültenle karşı karşıyayız. Ben geniş bir altılı hazırladım. En az 150 bin var bugünkü altılının... Şansımız bol olsun. Son yarışını 6 boyluk farkla kazanan CUVE HAYDAR, winner aprantisi Emre Akkılıç ile seriye bağlayabilir. Tabelanın abonmalarından birisi olan ÖNDERYE ile KARARSIZ; favorimin en ciddi rakipleri olur.

Sprinter yapısıyla YELLOW FATHERLY, iyi ellerde hazırlanan HEMEDAN, Maiden'a şaşalı bir zaferle veda eden REHA HAN ve bALIKÇI FAİK'i de yazıp kalabalık bir başlangıç yapalım.

SAFİRA ORİJİNİN HAKKINI VERMELİ

İkinci ayağa; yaklaşık 3 ay aranın ardından start alacak MELİKHAN'dan bir dinçlik yarışı bekliyorum. Orijinin hakkını vermesinin zamanı gelen SAFİRA, takip arım DOĞU ESİNTİSİ, sert binicisiyle BEYYURDU, sevdiği mesafede AKKUŞ FIRTINASI ile KARAKEÇİAPASI'nı da yazıp sıradaki ayağa geçelim.

Kaliteli birçok ismin yer aldığı mücadelede; sahada söylentisi olan safkanları yazacağım. Sahadan arkadaşlarla yapılan görüşmelerim sonucunda; ALAÇATI AĞASI, BLACKS WINNER, TULPARHAN, MAKTAYMAN, OSMANİYE ÇOCUĞU, UTKUN BABACAN.

TUMBULKAVÇİNOĞLU GEÇİLMEZ

5 ve yukarı Arap atları, Handikap 15 mücadelesi için piste çıkacaklar. Ben bu ayakta sürpriz bir ismi önereceğim. İsa Akyavuz idaresinde start alacak TUMBULKAVÇİNOĞLU, sonlarda yapacağı ataklarla finishi ilk sırada geçecektir. Ben zorlu programda bu safkan geçilmez diyorum.

At yazmaktan kaçılmayacak bir program. Tekim oldukça cazip gelirse altılıyı yakalayabiliriz. Ben bu ayakta AGF'de günün lideri olan ÇAVREŞE'yi ilk sıradan yazalım. Yanına DISTANT BABY'i de yazıp ayağı sigorta edelim derim.

Son yarış günün en kalabalık yarışı... ARAPAHO, ASLANPARÇASI, WILD WEST, HOY HOOY, CUPIDS ARROW, KING OF ODESSA, ARBEDAŞLI... Bütçeler dahilinde yazılsın. Şanlıurfa'da zor bir gün, şansımız bol olsun.

Şanlıurfa şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
12  3  1  3  3 11
 1  1  3    4  1
 5  6 14      4
 2  5  7      5
 3  9  9      9
10 14 13     10
 8          7
          15

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya