SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana akşamına cazip tek!

ALTILI GANYAN | 08.09.2019 16:51

Adana akşamına cazip tek!

Güzel Adana akşamı, bu kuponla güzelleşebilir. Yeşiloba’da altılı ganyan 3 ve yukarı İngilizler’in Handikap 14 mücadelesiyle start alıyor olacak.

4 numaralı ELOIN, nefes ve kondisyon açığını kapattı… Safkan hakkında çok iyi duyumlar aldım. Sahadaki arkadaşlarım Kaneko temsilcisinin geçilmeyeceği yönünde…

COMPANERO KUPON BIRAKMAYABİLİR!

3 numaralı DOKTORAT, kupon bırakmayabilir. Bence bu safkanın artık pedigrisinin hakkını verme zamanı geldi de geçiyor. 6 numaralı RENK FARKI, kötü gidişe bir dur demeye başladı bile… Son yarışında yakın ara geçilen kaliteli safkanı da yazalım derim.

Son olarak kara kaplı defterden bir ismi de yazmakta fayda var. 8 numaralı COMPANERO bugün Adana’da şablon bırakmayabilir.

 

Kalabalık koşu bir Adana programı ile karşı karşıyayız… İkinci ayak; 3 ve yukarı İngilizler’in Şartlı 4 mücadelesine sahne olacak. Son yarışlarından iyi bir performans ortaya koyamayan 14 safkan, kötü gidişe bir dur demek için sahne alacaklar.

 

Ne ve nasıl olacağını pek de kestiremediğim bu ayakta; 2 numaralı MUŞŞİ, 7 numaralı PUZZLE, 14 numaralı REINA DE ESPADAS, 13 numaralı GENARO ve 8 numaralı NADAL’ı yazalım derim.

 

Deminki koşunun aksine performanslarıyla göz dolduran isimlerin yer aldığı bir yarış bizleri bekliyor olacak… Kuma yatkın bir orijine sahip 2 numaralı KAYATALYA artık pedigrisinin hakkını vermeli.

İstanbul ve Bursa’nın ardından ilk kez Adana kumuna çıkacak 10 numaralı BİRUMUT şehri yadırgamazsa kazanabilir. Deplasmandan gelen diğer isimler olan 13 numaralı MERCANHAN ile 4 numaralı DİRİKBEY’i de yazıp beklemeye koyulalım…

BANKOMA GÜVENİYORUM

Adana’da sürpriz bir tek önereceğim… Yakın takibimde olan 4 numaralı STARBİR, Mehmet Akyavuz pilotluğunda iyi performansını bir birincilikle taçlandırabilir.

 

Henüz yarış kazanamamış isimlerin yer alacağı Maiden mücadeleyle devam ediyoruz… 9 İngiliz tayı, ilk zaferini yaşamak adına piste çıkacak. Babadan kardeş iki isim bende önde koşar…

2 numaralı STORM FALCON ile 3 numaralı ALTINKIZIM’ı yazmak yeterli görüşündeyim. Yarış severler bir başka isim üzerinde yoğunlaşmış bütçeniz veriyorsa AGF’nin zirvesindeki ismi yazın derim. Ama bence önerdiğim iki isim şablon için yeterlidir.

 

Geldik final koşusuna… 4 ve yukarı Araplar’ın Şartlı 2 mücadelesi kalabalık bir yarışa ev sahipliği yapacak.

7 numaralı KÖRDÜĞÜM, 9 numaralı KILÇIK, 5 numaralı AŞK VE GÜL, 11 numaralı BELALI GELİN ve 12 numaralı QUIN ABA; sahada söylentisi olan isimler… Şansınız bol, kazancını çok olsun…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya