SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul son dakika kuponu!

ALTILI GANYAN | 08.09.2019 14:01

İstanbul son dakika kuponu!

İstanbul’da harika bir gün yaşanacak… 9 koşulu Veliefendi programında kupalı birçok yarış olacak. Hava güzel, pistler enfes… Kıran kırana geçecek koşular bizleri bekliyor…

 

İlk koşu kupalı bir yarış… Kadın amatör binicilerin yer alacağı yarış; Fegentri Koşu’na ev sahipliği yapacak… Yakından takip ettiğim 3 numaralı HAS bende bir adım önde… Kısa mesafenin başarılı ismi 2 numaralı ROWDY, sentetiğe bayılıyor…

Ve AGF’de yarış severlerin en güvendiği 1 numaralı ASLAN ADAM… Kupon yapanların büyük kısmı, geçtiğimiz yıl FEGENTRI KOŞUSU’nun galibi olan kadın binici Eilidh Grant’in bu sende de kanacağı görüşünde...

Görüşündeki ASLAN ADAM’ı zirveye taşımış. Bence 4 numaralı CERENSEL’siz kupon yapmayın derim. Sahada söylentisi olan bir isim.

 Veliefendi’de gün kupa günü… Hipodroma gidebilenler çok şanslılar… Bu mücadelelere yakından tanıklık edecekleri için… İkinci koşu; Macau Koşusu… Açık bir yarış… Birbirinden değerli ve bir o kadar formda 8 İngiliz tayı yarışta ipi göğüslemek adına savaşacak.

3 numaralı SILVER WOLF, idman görüntüsüyle adeta beni büyüledi. Halis Karataş pilotluğunda bir beyaz bayrak-ayna gerçekleştirebilir. Ardından formuyla göz dolduran 6 numaralı CİHANGÜL ve harika eşgaliyle 7 numaralı NIPPON’u yazıp yarışın keyfini çıkarın derim.

 

Kupalı koşulara devam… Sıradaki koşu; UIuslararası Trakya Koşusu… Yarış severlerin en çok sanş verdiği isim olan 1 numaralı CALL TO VICTORY bende de tek… Sırasıyla; Sadun Atığ, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ve Karayel gibi önemli koşuları kazanıp ikramiyeyi ahırına götüren başarılı tay, etle tırnak gibi olduğu Matador ile bugün de kazanacağı görüşündeyim. Kazanma serisi devam ederi.

 

3 yaşlı Araplar’ın Handikap 16 mücadelesindeyiz… 9 numaralı FERHAN çok formda… Müslüm Çelik faktörüyle aynayı ilk sırada geçebilir. Son yarışında yakın ara geçilen safkanın ilgilileri çok iddialılar. İlk sıradan yazalım.

Son yarışını kazanan 4 numaralı LUPO UNO, Ahmet Çelik faktörüyle AGF’de ilk sırada şans bulmuş. Matador’un bugün çıkacağı tüm yarışlara farklı bir konsatrasyonla çıkacağı görüşündeyim. Yüklerinden kurtulan 8 numaralı BLACK DRAGON’a da şans verilmesi düşüncesindeyim.

 

Günün en yüksek ikramiyeli koşusuna geldi sıra… Uluslararası Longines Topkapı Koşusu’nda Türkiye’nin tekini yıkıyorum… Yarış severler, Ryhthm Divine’ne kazanır gözüyle bakarken ben kuponuma dahi almıyorum. 2 numaralı ULAN BATOR, 3 numaralı LONG RUNNER, 4 numaralı PADRE PADRONE ve 5 numaralı YAMANLARBEYİ benim şans verdiğim isimlerdir.

 

Birinci altılının son, ikinci üçüncü ayağındayız… Son yarışını kazanan 4 numaralı KAYI OVASI, ailesinin atına binen Mehmet Kaya ile bende bir adım önde. Son koşusu nazar boncuğu olsun diye baktığım 5 numaralı KENOBI, son yarışını adeta yürüyerek kazanan 6 numaralı RAMPAGE ve maşallah dedirtecek formuyla 3 numaralı JACK SPARROW’u yazalım derim.

 

Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda geçilmez dediğim at sahne alacak… Yarış seçilerek koşturulan 2 numaralı FINESSE, etle tırnak gibi olduğu Selim Kaya önderliğinde rakiplerine üstünlük kuracaktır.

 

Harika formunu çıktığı son iki yarışını kazanarak sürdüren 4 numaralı YELTAY, seriyi sürdürebilir. Çime ve sürat koşularına bayılan 3 numaralı TALİPHAN, 2 numaralı KASMANBEY ve 5 numaralı BABAARİF’i yazıp final koşusuna geçelim.

 

12 İngiliz tayı, yarış hayatlarının ilk sınavına çıkıyorlar. Orijinleri itibarıyla 3 numaralı ÇAKALINOĞLU, 4 numaralı HANDSOME HERO, 5 numaralı MY MOONSHINE ve 10 numaralı CRESCENT STAR’ı yazıp beklemeye koyulalım. Şansınız bol, kazancınız daim olsun…

 

Birinci altlı şablonu

 

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 3  3   1  9  2  4
 2  6    4  3  5
 1  7    8  4  6
 4        5  3
           
           

 

tutar: 40,32

 

İkinci altılı şablonu

1. ayak 2. ayak 3. ayak 4. ayak 5. ayak 6. ayak
 9  2  4  2  4  3
 4  3  5    3  4
 8  4  6    2  5
   5  3    5  10
           
           

 

tutar: 53,76

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya